امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۰۱ AM

۱۳۰۲ واحد صنفی مازندران به دلیل تخلفات اقتصادی جریمه شدند

حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران + عبارت
    -     کد خبر: 51753
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۲/۳۰|۱۲:۰۳
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: بازرسان این سازمان فروردین ماه امسال ۲۴ هزار و ۹۴۸ مورد بازرسی در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی انجام دادند که باعث کشف ۱۵۲۹ مورد تخلف اقتصادی و تشکیل ۱۳۰۲ پرونده شده است.

عبارت:حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: بازرسان این سازمان فروردین ماه امسال ۲۴ هزار و ۹۴۸ مورد بازرسی در بخش‌های مختلف کالایی و خدماتی انجام دادند که باعث کشف ۱۵۲۹ مورد تخلف اقتصادی و تشکیل ۱۳۰۲ پرونده شده است.


او عمده تخلفات کشف شده را شامل عدم درج قیمت، گرانفروشی و صادر نکردن فاکتور اعلام کرد و افزود: ارزش ریالی پرونده‌های بیش از چهار میلیارد و هشتصد میلیون ریال بوده است.

قوانلو گفت: بیش از ۳۴۰۰ واحد خبازی استان نیز فرودین ماه امسال از سوی بازرسان سازمان صمت و با همکاری برخی از دستگا‌های اجرایی بازرسی و ۲۹۰ واحد متخلف نیز شناسایی و برای آن‌ها پرونده تشکیل شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده برای واحد‌های خبازی متخلف را بیش از ۶۷۰ میلیون ریال اعلام کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، تقلب، امتناع از فروش کالا مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام نمایند.
/باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو