امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۳۴ PM
شوک / ۹۳
بسته خبری ویژه حوادث؛

دستگیری ۱۴ سارق در بهشهر / کاخ رویاهای جویندگان گنج در چهاردانگه فرو ریخت / باند سارقان سیم برق با ۹۹ سرقت در غرب مازندران متلاشی شد / زندان؛ ایستگاه آخر موبایل قاپان در ساری

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 51812
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۱|۰۸:۴۴
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

کشف ۸۶ فقره سرقت در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی بهشهر

 

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت پایدار و برخورد با هنجارشکنان اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح که در ۱۰ روزگذشته انجام شد ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۴ سارق در این شهرستان شدند.

سرهنگ حسن عنایتی گنجی گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۴۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۷ فقره سرقت منزل، ۴ فقره سرقت مغازه، ۶ فقره سرقت داخل خودرو، ۳ فقره وسایل و قطعات خودروو ۲ فقره سرقت موتور سیکلت در این شهرستان اعتراف کردند.

او همچنین توقیف ۴۲ موتورسیکلت و ۳۰ خودروی متخلف را ازدیگراقدامات این فرماندهی دراجرای این طرح برشمرد.

 

 

دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان سیمرغ

 

سرهنگ محمد راعی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت ۲ قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

او افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران در یک عملیات ضربتی متهمان را که اقدام به توزیع مواد مخدر در این شهرستان می‌کردند شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ راعی، از کشف ۵ کیلو و ۵۸۰ تریاک، آلات استعمال و دستگاه توزین مواد مخدر در بازرسی از منزل متهمان که یکی از آنان اهل کرج بوده است، خبر داد گفت: این دو قاچاقچی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

دستگیری ۲ سارق سیم و کابل برق در قائم شهر

 

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع در شهرستان قائم شهر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با تقویت گشت‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ خادمیبا اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از خودروی متهمان، گفت: این افراد در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت سیم و کابل برق در این شهرستان اعتراف کردند.

 

 

دستگیری ۲ سارق اماکن خصوصی در کلاردشت

 

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و تامین امنیت شهرستان با هدف مقابله یا سرقت، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به شناسایی ۲ سارق اماکن خصوصی در این شهرستان شدند.

سرهنگ عزیزی گفت: متهمان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف شد.

او افزود: متهمان ضمن اعتراف به ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

دستگیری ۳ سارق اماکن خصوصی در گلوگاه

 

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۳ سارق سابقه دار در این ارتباط شدند.

سرهنگ عنایتی گنجی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند.

 

 

دستگیری سارق منزل در نوشهر

 

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: پس از بررسی‌های انجام شده ماموران به فردی که دارای سابقه سرقت در این شهرستان بود، مظنون شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی گفت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده، به ۶ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

 

 

دستگیری ۲ سارق سیم و کابل برق در قائم شهر

 

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع در شهرستان قائم شهر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با تقویت گشت‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ خادمی با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از خودروی متهمان، گفت: این افراد در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت سیم و کابل برق در این شهرستان اعتراف کردند.

 

 

زندان؛ ایستگاه آخر موبایل قاپان در ساری

 

سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تلفن همراه با شیوه موبایل قاپی در سطح شهرستان ساری با توجه به حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او افزود: با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی موفق به شناسایی ۲ متهم به سرقت شدند که با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی فاقد پلاک اقدام به موبایل قاپی می‌کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: با شناسایی این افراد و با هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۴ متهم به سرقت ۲۰ تا ۲۳ ساله را به همراه یک مالخر ۲۱ ساله دستگیر کردند.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۵ فقره سرقت و موبایل قاپی اقرار کردند، افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند.

 

 

باند سارقان سیم برق در غرب مازندران متلاشی شد

 

سردار مرتضی میرزایی فرمانده انتظامی مازندران، گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع در شهرستان‌های تنکابن و رامسر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند سرقت سیم برق در این شهرستان‌ها شدند.

سردار میرزایی، گفت: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را که با تشکیل باندی ۳ نفره در این شهرستان‌ها فعالیت داشتند در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری ۲ مالخر اموال سرقتی در ادامه این عملیات خبر داد و افزود: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۸۶ فقره سرقت در شهرستان تنکابن و ۱۳ فقره سرقت در شهرستان رامسر اعتراف کردند.

 

 

کاخ رویاهای جویندگان گنج فرو ریخت

 

محمدرضا کردان فرمانده یگان حفاظت میراث ‌فرهنگی مازندران ،گفت: بر اساس اخبار مردمی مبنی بر حفاری غیرمجاز در ملک شخصی در روستای کلا کرده از توابع بخش چهاردانگه ساری، مأموران یگان حفاظت شهرستان با هماهنگی دستگاه قضایی و همراهی نیروی انتظامی بخش چهاردانگه، در عملیاتی مشترک ۱۱ نفر را دستگیر کردند.

او با اشاره به کشف و ضبط ماشین‌آلات سنگین و ادوات حفاری در این عملیات افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی و انتظامی تحویل شدند.
او ضمن قدردانی از تمام نهاد‌های نظامی، انتظامی، قضایی و مردمی در برخورد سریع و به‌ موقع با متجاوزان به عرصه‌های تاریخی، گفت: ساری به لحاظ موقعیت جغرافیایی و وجود عرصه‌های تاریخی در ارتفاعات، نیازمند همراهی بیش از پیش مردم به‌عنوان حافظان اصلی میراث کشور است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال