امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۴۱ PM

پیام مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران به مناسبت سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر

رضا غفاری + عبارت
    -     کد خبر: 51835
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۳|۱۲:۴۴
سرویس :
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت سوم خرداد ، روز آزاد سازی خرمشهر در پیامی این روز بزرگ را نماد شجاعت ، استقامت و ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان ایران اسلامی دانست که در تاریخ برای همیشه ماندگار خواهد ماند .

عبارت: متن پیام مهندس رضا غفاری به این شرح است :


بسم‌الله الرحمن الرحیم


سوم خرداد ، روز آزاد سازی خرمشهر عزیز از چنگال دشمن بعثی در  عملیات غرور آفرین بیت المقدس ، نماد شجاعت ، استقامت و ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان ایران اسلامی در دفاع از مرز و بوم جمهوری اسلامی و پاسداشت ارزشهای والای انقلاب است که برای همیشه تاریخ ماندگار خواهد ماند .


بدون تردید ، ایستادگی و مقاومت امروز ایران عزیز در برابر سخت ترین تحریم های استکبار جهانی ، حاصل فتح الفتوحی است که در آزادسازی خرمشهر قهرمان به نمایش گذاشته شد و آینده انقلاب شکوهمند اسلامی را تضمین نمود .


امروز اگرچه ابزارهای دشمنی و مخالفت دشمنان قسم خورده ملت ایران تغییر یافته، اما جمهوری اسلامی ایران به دشمنان ثابت کرده که در راه پیشرفت، توسعه و حفظ ارزش‌های متعالی خود، هر لحظه آماده  ازخودگذشتگی و خلق حماسه‌ای دیگر با رنگ و بوی "سوم خرداد" است.


اینجانب با تجلیل از رشادت ها ، جانبازی ها و سلحشوری  تحسین برانگیز رزمندگان غرور آفرین کشور عزیزمان و تبریک موفقیت های بدست آمده  ، امیدوارم همچون گذشته در پیشرفت ، توسعه و  آبادانی نظام جمهوری اسلامی ایران سربلند و سرافراز بوده و باشید .


یاد و خاطره شهدای سرافراز این روز حماسی برای همیشه در خاطره ها خواهد ماند و ملت شریف ایران با افتخار راه مقدس این عزیزان را ادامه خواهند داد .


رضا غفاری

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال