امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۲۳ PM

قدردانی وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

سعید نمکی+سید عباس موسوی +عبارت
    -     کد خبر: 52002
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۱۰|۱۰:۵۹
وزیر بهداشت در تماس تلفنی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مجموعه دست اندرکاران این دانشگاه در مبارزه با کروناویروس قدردانی کرد.

عبارت: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، از تلاش‌های مجموعه مدیریت و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مبارزه با کرونا ویروس قدردانی کرد.

در این تماس تلفنی، دکتر نمکی ضمن بررسی وضعیت بیماری کرونا ویروس و اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مدیریت و کنترل این بیماری، گفت: استان مازندران در طول این مدت مدیریت خوبی داشته است که از این بابت از شما سپاسگزاری می‌نمایم.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این گفتگوی تلفنی با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت استان مازندران در اپیدمی کرونا ویروس، گفت: مجموعه این دانشگاه از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به صورت شبانه روزی فعال بودند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو