امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۰ AM
شوک / ۹۹
بسته خبری ویژه حوادث؛

دستگیری بزرگ‌ترین قاچاقچی چوب‌های جنگلی در عباس آباد / کوه پیمایی خانوادگی در سوادکوه که به مرگ ختم شد / بار خلاف در چالوس به مقصد نرسید / برخورد موتور و تراکتور در بهشهر حادثه آفرید

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 52037
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۱۱|۰۸:۵۴
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

کشف ۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سوادکوه

 

سرهنگ عبدالله اکبری فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه گفت: در پی سرقت از یک کارگاه صنعتی در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ اکبری گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم دستگیر شد و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرد.

او با اشاره به کشف ۳۰۰ میلیون ریالی اموال سرقتی از مخفیگاه متهم افزود: این سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی سوادکوه به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی، در صورت مشاهده افراد ناشناسی که بدون جهت در محدوده محل سکونت آنان پرسته می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

 

دستگیری قاچاقچی چوب جنگلی در نکا

 

سرهنگ حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تردد یک کامیونت حامل چوب در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با هماهنگی قضایی، کامیونت مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن ۷ تن و ۵۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

سرهنگ زارع گفت: راننده خودرو به مرجع قضائی معرفی و چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا با تشکر از همکاری اداره منابع طبیعی در مبارزه با قاچاق فرآورده‌های جنگلی، از مردم خواست: در صورت شناسائی افرادی که اقدام به قاچاق فراورده‌های جنگلی و منابع طبیعی می‌کنند مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

 

کشف ۱۵ فقره سرقت در طرح ارتقا امنیت اجتماعی فریدونکنار

 

سرهنگ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح پس از هماهنگی‌های قضائی ۱۶ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ هاشم پور از توقیف ۳۲ دستگاه خودرو و ۲۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرا این طرح خبر داد و گفت: کشف ۱۵ فقره سرقت شامل سرقت اماکن خصوصی و منزل از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

 

دستگیری سارق موتورسیکلت در بهشهر

 

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتور سیکلت در بهشهر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، سارق را شناسایی و در نخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: متهم که دارای سابقه سرقت در این شهرستان نیز می‌باشد در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت موتور سیکلت در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ عنایتی گنجی به رانندگان و مالکان خودرو‌ها توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی و استفاده از تجهیزات بازدارنده، از پارک خودرو، موتور سیکلت و وسائط نقلیه موتوری در محیط‌های تاریک و فاقد روشنایی مناسب خودداری کنند.

 

 

کشف ۱۵ تن محصولات جنگلی قاچاق در شهرستان نور

 

سرهنگ محمدزمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق چوب و فرآورده‌های جنگلی در مناطق جنگلی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این طرح ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۶ قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان شدند.

سرهنگ شالیکار گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی در اقدامی عملیاتی با همکاری ماموران ادااره منابع طبیعی متهمان در حین برداشت چوب از منطقه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور از توقیف ۳ خودروی نیسان و یک خودروی وانت پیکان حامل چوب در این عملیات خبر داد و افزود: در مجموع ۱۵ تن چوب جنگلی قاچاق در بازرسی از این خودرو‌ها و محل دپوی چوب از سوی متهمان کشف شد.

او گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

 

 

کوه پیمایی خانوادگی در سوادکوه که به مرگ ختم شد

 

وحید متانی رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از فوت و مصدومیت ۳ نفر از یک خانواده در سقوط از ارتفاعات سوادکوه خبر داد و گفت: با اطلاع رسانی مرکز کنترل هماهنگی و عملیات جمعیت هلال احمر مازندران در ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه روز جمعه مبنی بر سقوط در ارتفاعات خرو‌نرو سوادکوه تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر

سوادکوه به منطقه اعزام شده است.

او افزود: سقوط فرد مورد نظر در ارتفاعات خرو‌نرو سوادکوه از مسیر روستای ورپی رخ داد.

متانی با بیان اینکه تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر سوادکوه به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه اعزام شدند، گفت: پس از حضور در محل و پیمایش بخشی از مسیر مشخص شد که ۳ نفر برای طبیعت گردی در منطقه حاضر شدند و پس از ۱۰ دقیقه حرکت از قله به سمت پایین‌دست، پدر خانواده با ۶۴ سال سن به دره‌ای به عمق تقریباً ۱۵۰ متر سقوط و فوت می‌کند و ۲ پسر ۴۰ و ۴۲ ساله او هم برای نجات اقدام کردند که آن‌ها هم دچار سانحه و شکستگی از نقاط مختلف شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه به ۱۲ ساعت پیمایش مسیر سخت‌عبور و صخره‌ای از سوی امداد‌گران اشاره کرد و افزود: امداد‌گران هلال احمر سوادکوه با انجام اقدامات اولیه بر روی مصدومان حادثه و فیکس کردن جنازه متوفی در بسکت، حادثه دیدگان با همکاری نیرو‌های بسیجی و اهالی روستا به سمت دامنه کوه و نقطه امن انتقال و مصدومان برای تکمیل مراحل درمانی تحویل اورژانس ۱۱۵ حاضر در صحنه حادثه شدند و جنازه هم تحویل انتظامی شد.

او گفت: عملیات امدادی در ساعت ۶ و ۳۵ دقیقه امروز شنبه ۱۰ خرداد ماه به پایان رسید.

خانعلی کاظمی عضو شورای روستای فلورد از دهستان راستو‌پی بخش مرکزی شهرستان سوادکوه و از فعالان اجتماعی و فرهنگی بود که به گفته اهالی در طول سال، چند مرحله کوه پیمایی می‌کرد که در حادثه روز گذشته سقوط از ارتفاعات خرو‌نرو سقوط کرد و جان باخت.

 

 

دستگیری بزرگ‌ترین قاچاقچی چوب‌های جنگلی در عباس آباد

 

بهزاد پارسا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد گفت: در پی اعلام خبر دستگیری بزرگ‌ترین قاچاقچی چوب در شهرستان عباس آباد، گفت: با توجه به ضرورت صیانت از حقوق عامه و حراست از منابع طبیعی و ذخائر جنگلی متأسفانه عده‌ای سودجو با علم و آگاهی از سودآوری قاچاق درختان جنگلی ضرر هنگفتی به منابع ملی و طبیعی وارد می‌کنند.

او افزود: در این خصوص فردی که به چندین فقره پرونده در این حوزه قضایی و  شهرستان کلاردشت در خصوص قطع درختان جنگلی شهرت داشته، دستگیر شد.

پارسا در رابطه با دستگیری متهم گفت: شخص متهم در بازداشت موقت بود که به علت بیماری به بیمارستان منتقل تا تحت درمان قرار گیرد، ولی از بیمارستان فرار کرده که پس از گذشت چندین ماه در حالت غیرطبیعی و در حال برهم زدن نظم و امنیت یک مغازه از سوی عوامل انتظامی دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد افزود: متهم پس از تحویل به دستگاه قضایی این شهرستان پس از تفهیم اتهام و تشکیل پرونده قضایی روانه زندان شد.

 

 

بار خلاف در چالوس به مقصد نرسید

 

عبدالکریم خطیبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس گفت: پیرو گزارشی مبنی بر تردد خودروی حامل مواد مخدر از شهرستان چالوس، با صدور  دستورات قانونی و با قید فوریت در یک اقدام مشترک نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) دو خودروی که حامل ۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و حدود ۳۲۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه بود، کشف شد.

او از دستگیری دو نفر در این رابطه خبر داد و افزود: دو متهم دستگیر شده پس از تفهیم اتهام دریکی از شعبات بازپرسی با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان و خودروی حامل مواد مخدر نیز توقیف شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس گفت: دستگاه قضایی در این شهرستان با هوشیاری و با همکاری و هماهنگی سایر نهاد‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی با هرگونه قاچاق، تولید و توزیع مواد مخدر برابر قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد خواهد کرد.

 

 

برخورد موتور و تراکتور در بهشهر حادثه آفرید

 

زکریا اشکپور روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با اعلام خبر حادثه برخورد موتور و تراکتور به مرکز پیام اورژانس شرق استان مازندران، آمبولانس‌های پایگاه‌های اورژانس بهشهر، خلیل شهر، تیرتاش و هلال احمر پاسند به محل حادثه در کمربندی بهشهر، نرسیده به پاسند اعزام شدند.

او افزود: در این حادثه تصادف که در اثر برخورد موتور سیکلت و تراکتور اتفاق افتاد، ۵ نفر زخمی شدند.

روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: زخمی‌ها که دو آقای ۲۳ و ۲۷ ساله و دو خانم ۲۰ و ۲۹ ساله و دختربچه ۳ ساله بودند، پس از انجام اقدامات درمانی اولیه پیش بیمارستانی به بیمارستان خاتم الانبیاء بهشهر منتقل شدند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو