امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۲۸ PM

افزایش زکات فطره جمع آوری شده توسط بهزیستی مازندران

گوهردهی+عبارت
    -     کد خبر: 52092
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۱۲|۱۱:۰۶
مدیرکل بهزیستی مازندران از جمع آوری بیش از ۲۱ میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال زکات فطره در استان همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

عبارت:دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به افزایش ۳۹ درصدی زکات فطره جمع آوری شده توسط بهزیستی مازندران نسبت به پارسال ،گفت: ۲۱ میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال  زکات فطره در استان جمع آوری شد.


او افزود: ۵ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال  از محل کمک‌های مردم استان در مراکز دولتی و ۱۶ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال  در مراکز غیر دولتی جمع آوری شده است.

مدیر کل بهزیستی استان مازندران ادامه داد: افزایش ۳۹ درصدی زکات فطره جمع آوری شده توسط بهزیستی مازندران بیانگر افزایش اعتماد خیرین و مردم استان به خدمات بهزیستی است.
گوهردهی با بیان اینکه مبلغ جمع آوری شده بلافاصله توسط ادارات بهزیستی و موسسات خیریه استان در بین نیازمندان تحت حمایت توزیع شده است، گفت: مبالغ جمع آوری شده با اولویت خانواده‌های نیازمند تحت پوشش مانند کودکان فاقد والدین موثر، سالمندان، افراد دارای معلولیت و بانوان سرپرست خانوار در کوتاهترین زمان ممکن توزیع شده است./باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو