امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۱۰ PM

یک انتقال رویایی در انتظار فوتبال ایران؟ میلان به دنبال جذب سردار آزمون

سردار آزمون+عبارت
    -     کد خبر: 52097
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۱۲|۱۱:۳۷
به گفته گاتزتا دلو اسپورت سران آث میلان علاقه مند هستند تا در تابستان برای تقویت خط حمله خود آزمون و لوکا یوویچ مهاجم صربستانی رئال مادرید را به سن سیرو بیاورند

عبارت:با درخشش سردار آزمون در لباس زنیت سنت پترزبورگ بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی از جمله ناپولی، اتلتیکو مادرید، اورتون و لسترسیتی به دنبال جذب این ستاره 25 ساله ایرانی هستند.

به گفته گاتزتا دلو اسپورت سران آث میلان علاقه مند هستند تا در تابستان برای تقویت خط حمله خود آزمون و لوکا یوویچ مهاجم صربستانی رئال مادرید را به سن سیرو بیاورند. در این گزارش عنوان شده است:

"باشگاه آث میلان علاقه خود را برای به خدمت گیری سردار آزمون ، مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ نشان داده است. به دلیل تکنیک و مهارت بالای او آزمون را مسی ایرانی هم خطاب می‌کنند. آزمون چند سالی است که در زنیت حضور دارد و عملکرد فوق‌العاده‌ ای از خود به جای گذاشته است. پیش از این ، او پیراهن های روبین کازان و روستوف را می پوشید.

این مهاجم ایرانی در این فصل نمایش فوق‌العاده ای از خود ارائه کرده است او در لیگ در 21 بازی 10 گل و 6 پاس گل به ثمر رسانده است. در مجموع در سایر مسابقات و لیگ قهرمانان در 29 بازی ، 14 گل و 7 پاس گل به ثمر رسانده. آزومون متولد 1995 ، با این وجود علاقه میلان به او ناپولی مدتهاست به او چشم بسته است و به دنبال جذب آزمون است.

هر چند که مدت‌هاست که خبرهای فراوانی از پیوستن آزمون و لینک شدن این مهاجم ایرانی به تیم‌های مطرح اروپایی شنیده می‌شود اما همچون سال‌های گذشته این اخبار تنها در حد پوشش دادن آنها توسط رسانه‌‌ها و بازارگرمی بوده است و هنوز هیچ انتقال بزرگی تاکنون رخ نداده و همچنان مشخص نیست که این اخبار و گمانه‌زنی ها از کجا به وجود می‌آید و ادامه دارد./ایلنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال