امروز : پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۰۸ AM

مدیرکل ارشاد مازندران: اولویت مدیران طرح‌های سالم‌سازی دریا، صرفاً اقتصادی نباشد / برگزاری جشنواره های ساحلی در تابستان امسال

عباس زارع+عبارت
    -     کد خبر: 52261
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۲۰|۰۹:۵۰
عباس زارع بر تقویت حمایت از فعالیت‌های فرهنگی هنری در طرح‌های سالمسازی دریا تاکید کرد.

عبارت:عباس زارع مدیر این اداره کل در دومین جلسه کمیته فرهنگی طرح سالمسازی دریا که در این اداره کل برگزار شد، ضمن تبیین برنامه های پیش بینی شده و در حال اجرای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه های مختلف نمایشی، موسیقی و هنرهای تجسمی در سواحل مازندران  بر ضرورت همکاری همه جانبه دستگاه‌های عضو کمیته  تاکید کرد.

 

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته مدیران طرح‌های سالمسازی بیشتر دغدغه اقتصادی و درآمدزایی داشتند، افزود: عملکرد ضعیف مدیران طرح‌ها با رویکرد صرفاً اقتصادی نمی‌تواند موجب توسعه و رونق استان در  بخش فعالیت های فرهنگی باشد.
 
زارع همچنین اذعان داشت:  برنامه‌های فرهنگی هنری متعددی را با رعایت شرایط کرونایی فعلی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی تدارک دیده ایم که در قالب جشنواره‌های ساحلی، جنگ‌های شادی، مسابقات مختلف، توزیع بسته‌های فرهنگی هنری و... طراحی شده است و امیدواریم تابستان امسال شاهد همراهی ، همدلی و پویایی مدیران طرح‌های سالمسازی دریا در این برنامه ها باشیم.
 
رجبی مدیر کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری شروع فعالیت طرح های ساماندهی دریا را  از 14 خرداد  ماه اعلام نموده و توضیحاتی در خصوص استقرار نجات غریق در سواحل دریا و تاکید بر مشارکت همه دستگاه ها و مدیران طرح ها در فعالیت فرهنگی دریا اعلام  نمودند.
 
در پایان هر یک از اعضا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، در ارتقاء برنامه های کمیته فرهنگی طرح سالمسازی دریا تاکید نمودند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال