امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۹ PM

اعضای خانه مطبوعات مازندران مشخص شد

عباس زارع+عبارت
    -     کد خبر: 52419
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۲۹|۱۹:۳۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ۴۱۴ عضو از بین ۵۱۴ عضو خانه مطبوعات مازندران در انتخابات این خانه شرکت و اعضای هیات مدیره آن را انتخاب کردند.

عبارت-گروه خبر:عباس زارع مشارکت اصحاب رسانه مازندران در انتخابات خانه مطبوعات استان را  ۸۰/۵ درصد اعلام کرد و افزود: بیشترین تعداد رأی دهندگان در بین ۱۳ استان شرکت کننده در انتخابات خانه مطبوعات، مربوط به مازندران بود که این میزان مشارکت کم‌سابقه جای تقدیر دارد.

وی با تبریک به اعضای جدید خانه مطبوعات مازندران و تقدیر از اعضای خانه مطبوعات، اظهار داشت: امیدواریم اعضای جدید خانه مطبوعات با ایده و تفکرات جدید در راستای منافع خبرنگاران استان اقدامات شایسته‌ای انجام دهند.

زارع خبرنگاران را چشم بینای جامعه و پل ارتباطی بین مسئولین و مردم دانست و ادامه داد: برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت افزایش تولید محتوا در مطالب رسانه‌ای ضرورت دارد.

شایان ذکر است لیست نهایی انتخابات خانه مطبوعات به شرح زیر اعلام شده است:
اعضای اصلی هیأت مدیره:
سیده فریبا حسینی با ۲۴۶ رای، محمدرضا طالش بهرامی با ۲۱۲ رای، ساسان شیخی با ۲۵۸ رای، شهرام فهیمی رضایی با ۲۳۸ رای، سیدقادر موسوی نژاد با ۱۹۶ رای، صفر لفوتی با ۱۶۵ رای و علی یوسفی با ۱۹۵ رای.

اعضای علی البدل هیأت مدیره:
محسن هدایتی بنیادآباد با ۱۱۵ رای، الناز پاک نیا با ۱۲۲ رای، حسین خانی ایمچه با ۱۰۹ رای، مهدی جویباری با ۱۱۶ رای و افشین ایمانی برنجستانکی با ۱۱۰ رای.

اسامی بازرسان:
حسین قاسمی با ۲۵۰ رای به عنوان بازرس اصلی، مهدی آهنگربهان با ۱۶۲ رای به عنوان بازرس اصلی و حسین برزگر ولیک چالی با ۱۲۶ رای به عنوان بازرس علی البدل.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو