امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۲۸ AM

خبرهای جدید درباره وضعیت اعتبارنامه تاجگردون

تاجگردون+عبارت
    -     کد خبر: 52459
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۳/۳۱|۱۱:۵۳
سرویس : سیاست >> مجلس
سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون گفت: معترضان و همچنین منتخب مردم گچساران فقط تا امروز فرصت دارند که مستندات خود را به کمیسیون تحقیق مجلس ارائه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

عبارت: حجت الله فیروزی، درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، گفت: کمیته پنج نفره ای در کمیسیون تحقیق مجلس برای بررسی اعتبارنامه منتخب مردم گچساران تشکیل شده است و قرار است این کمیته جلساتی با مسئولان وزارت اطلاعات، شورای نگهبان و همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه برگزار کند. دیدار با مسئولان مربوط به بررسی صلاحیت‌ها در وزارت اطلاعات، اعضای شورای نگهبان و رئیس مجلس شورای اسلامی سه اقدام تعریف شده‌ای است که این کمیته ۵ نفره در دستور کار دارد.

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی متذکر شد: ما سه شنبه هفته گذشته درخواست خود برای برگزاری جلسه با مسئولان مذکور را مطرح و نامه آن را ارسال کردیم تا زمان برگزاری این جلسات تعیین شود و پیگیری می‌کنیم تا ببینیم این جلسات در چه روزهایی برگزار می‌شود.

فیروزی بیان کرد: همچنین قرار است امروز معترضان به اعتبارنامه منتخب مردم گچساران اسناد خود را به صورت مکتوب و مستند ارائه کنند و همچنین تاجگردون هم باید دفاعیات خود را به صورت مکتوب، مستند و مستدل به کمیسیون تحقیق ارائه کند.

وی با اشاره به اینکه امروز باید هر دو طرف مستندات خود را به صورت مکتوب به کمیسیون تحقیق ارائه کنند، گفت: معترضان و همچنین منتخب مردم گچساران فقط تا امروز فرصت دارند که مستندات خود را به کمیسیون تحقیق مجلس ارائه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد./مهر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو