امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۴۲ AM
اختصاصی عبارت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

خود را برای پائیز آماده می‌کنیم/ استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی باید بدل به سبک زندگی شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی
    -     کد خبر: 52463
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۱|۱۱:۲۴
سرویس :
دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا با فرمانداران سراسر استان که به ریاست استاندار مازندران برگزار شد گفت : فرصت داریم خود را برای پائیز آماده کنیم. اصلی‌ترین کار این است که باید به هر ترتیبی شده دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیریم و مدام پیاده کنیم.باید سبک زندگی جدید درست کنیم و جا بیاندازیم. هرگز نباید مماشات کنیم و با همین همراهی و جدیت کار را ادامه دهیم.

عبارت - گروه جامعه: دکتر موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا  با فرمانداران سراسر استان که به ریاست استاندار مازندران برگزار شد، گفت : خوشبختانه مردم و مسئولان در استان با هم همدل هستند و سابقه ندارد استانی آنقدر کنترل شده باشد و ما کمترین افت و خیز آماری را داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار عبارت از ساری وی افزود: فرصت داریم خود را برای پائیز آماده کنیم. اصلی‌ترین کار این است که باید به هر ترتیبی شده دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیریم و مدام پیاده کنیم.باید سبک زندگی جدید درست کنیم و جا بیاندازیم. هرگز نباید مماشات کنیم و با همین همراهی و جدیت کار را ادامه دهیم.

دکتر موسوی تاکید کرد: باید تلاش کنیم R ( میزان ابتلا) را در استان زیر یک نگه داریم، یعنی هر مبتلا کمتر از یک نفر را درگیر کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار داشت: ما از حدود یکماه پیش به دنبال تهیه و ثبات در حوزه تهیه و توزیع ماسک بودیم. تأکید آقای استاندار هم بر همین بوده است که حتما تلاش کنیم استفاده از ماسک به یک فرهنگ و عادت بدل شود.

به گزارش عبارت وی فاصله فیزیکی را بسیار بسیار در کنترل بیماری مؤثر دانست و گفت: باید همه فعالیت‌ها رو به این استاندارد برسانیم. همچنین سیستم رصد بیماران بسیار به ما کمک کرد و اگر همچنان در شناسایی موفق عمل کنیم. باید برای تقویت و تداوم این کار جدی باشیم و طرح های حمایتی هم برای اجرای آن استفاده کنیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو