امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۳۲ PM
مدیرکل بیمه سلامت مازندران خبر داد:

پرداخت ۳۷۲ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت مازندران

بیمه سلامت
    -     کد خبر: 52464
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۱|۱۱:۳۴
سرویس :
مدیرکل بیمه سلامت مازندران، از پرداخت ۳۷۲ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت این استان خبر داد.

دکتر رسول ظفرمند ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: با تخصیص اعتبار از سوی این سازمان به بیمه سلامت استان مازندران، 372 میلیارد ریال از مطالبات موسسات درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت مازندران پرداخت شده است.

وی تصریح  کرد: بر این اساس 17 میلیارد ریال از مطالبات بیمارستان‌های غیر دولتی ، 54 میلیارد ریال بابت داروخانه ها ، 28 میلیارد ریال بایت پزشکان خانواده شهری، 226 میلیارد ریال بابت بیمارستانای دولتی، 40 میلیارد ریال بابت سطح یک روستاییان و 7 میلیارد ریال بابت سایر موسسات پرداخت شد.

دکتر ظفرمند افزود: پرداخت منظم مطالبات موسسات طرف قرارداد با اداره کل بیمه سلامت مازندران ، نشان دهنده پیگیری های ارزشمند رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور و ایجاد یک انضباط مالی در بیمه سلامت است که این مدیریت منابع منجر به پرداخت منظم مطالبات در سال 98 شد که تا کنون نیز ادامه داشته است.

وی در ادامه بیان داشت: مدیریت منابع و استحقاق سنجی از بیمه‌شدگان به صورت الکترونیک جزو اولویت‌های سازمان بیمه سلامت می باشد که بر این اساس بخش عمده برنامه‌های راهبردی سازمان بیمه سلامت، گسترش و ارتقای کمی و کیفی خدمات است که با مدیریت منابع و کنترل هزینه‌های اضافی با نظارت هدفمند و مستمر بر مراکز و مؤسسات درمانی به‌منظور ارائه خدمات درمانی بهتر و باکیفیت‌تر به بیمه‌شدگان همچنین توانمندسازی بیمه‌شدگان با آگاه‌سازی آنان از قوانین و مقررات بیمه‌ای به دنبال تحقق این اهداف می باشد .

مدیرکل بیمه سلامت مازندران تاکید کرد: بیمه سلامت مازندران سالانه بیش از ۷ هزار میلیارد ریال برای هزینه درمان بیمه شدگان به موسسات درمانی طرف قرارداد استان پرداخت می کند.| روابط عمومی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو