امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۲ AM

گازرسانی در ساری به پایان کار خود نزدیک می‌شود

جعفر احمدپور+عبارت
    -     کد خبر: 52475
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۱|۱۳:۲۳
۹۹.۲ درصد خانوار‌های شهری و روستایی شهرستان ساری تاکنون از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

عبارت:جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جلسه بررسی پروژه گازرسانی به روستا‌های شهرستان ساری که با حضور معاون فرماندار ساری، بخشدار منطقه چهاردانگه و رئیس دفتر بابایی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: ۹۹.۲ درصد خانوار شهری و روستایی شهرستان ساری تاکنون از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

او  ۱۷۲ روستا از ۱۷۶ روستای بخش دودانگه، چهاردانگه و کلیجان رستاق و میاندرود ساری را قابل گاز رسانی دانست و افزود: ۱۳۹ روستای این مناطق در حال حاضر گازدار بوده و پیمانکار در ۳۳ روستای دیگر این شهرستان در حال انجام عملیات اجرایی است.


احمدپور گفت: پیش بینی بیش از ۱۵ هزار انشعاب و جذب ۱۸ هزار مشترک از اهداف کمی در ارتقای شاخص‌های بهره مندی مردم از گاز طبیعی در مناطق روستایی ساری است.
او با بیان اینکه گازرسانی به روستا‌های دور دست دودانگه و چهاردانگه به دلیل کوهستانی و صعب‌العبور بودن منطقه از طرح‌های مهم شرکت گاز استان در چند سال گذشته بوده است، افزود: برای تحقق این مهم بیش از ۲۱۲ کیلومتر خط تغذیه، ۸۰۰ کیلومتر شبکه توزیع و ۳۹ ایستگاه گاز CGS، TBS، CPS اجرا و نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت:سال‌های گذشته در شهرستان ساری به ویژه در مناطق کمتر برخوردار و روستا‌های محروم شاهد اجرای طرح‌های مهم و بزرگ گازرسانی بودیم که خوشبختانه به بخش مهمی از اهداف خود در این زمینه رسیده و برنامه‌ها و فعالیت‌های باقیمانده خود را نیز همچنان با جدیت ادامه خواهیم داد.

مشکل با راهداری قابل حل است

احمدپور در ارتباط با آخرین وضعیت پروژه گازرسانی منطقه چهاردانگه ساری افزود: پروژه‌ها در حال حاضر متوقف نشده است مگر اینکه با اداره کل حمل و نقل و نگهداری راه‌ها دچار مشکل شویم.

او در خصوص مشکل با اداره کل حمل و نقل و نگهداری راه‌ها، افزود: این مجموعه معتقد است که عملیات لوله‌گذاری نباید در محدوده راه ایجاد شود در صورتی که در این محور بحث حریم جاده وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: با توجه به ضوابط اداره راه یک طرف از محدوده این مسیر بالای کوه و در سمت مقابل داخل دره باید تاسیسات خودمان را ایجاد کنیم.

او افزود: قانون رعایت حریم راه برای مسیر‌های جلگه‌ای و کویری قابلیت اجرایی دارد، در مازندران و کوهپایه امکان رعایت حریم محور‌ها وجود ندارد.

احمد پور با اعلام اینکه تا حدودی همکاری وجود دارد، گفت: این موضوع قابل حل است./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو