امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۲۹ AM
اختصاصی عبارت
نشست اقتصادمقاومتی رییس کل دادگستری مازندران با فعالان اقتصادی استان؛

حجت الاسلام اکبری: هیچ بانکی نباید برای بدهی واحد تولیدی را تعطیل یا تملک نماید / قوه قضائیه با موانع تولید مقابله می کند

حجت الاسلام اکبری+عبارت
    -     کد خبر: 52489
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲|۱۵:۳۲
رییس کل دادگستری مازندران همچنین از تولیدکنندگان خواست تا به قراردادها و تعهداتشان با بانک ها پایبند باشند و هرکجا به مشکل برخورد کردند با بانک ها به گفتگو و تعامل بنشینند.

عبارت-گروه جامعه: رییس کل دادگستری مازندران در نشست اقتصادمقاومتی با فعالان اقتصادی استان گفت: امسال سال جهش تولید است و ما از تمام نمایندگان محترم بانک ها و دستگاه های دولتی حاضر در جلسه می خواهیم تا با حمایتشان تولید و سرمایه گذاری را در مازندران تسهیل نمایند.

به گزارش عبارت حجت الاسلام اکبری در ادامه افزود: همگی باید کمک کنیم تا شعار جهش تولید به شکل مطلوب و قابل قبول در سطح استان عملیاتی شود. به همین سبب هر فعالیتی که منجر به پویایی اقتصاد و رونق تولید در مازندران شود مورد حمایت دادگستری است و همچنین ما با تمام اعمالی که موجب سنگ اندازی در مسیر رشد اقتصادی استان باشد اعلام مخالفت و مقابله می کنیم.

وی در ادامه افزود: بر اساس ابلاغ ریاست محترم قوه قضائیه هیچ بانکی نباید برای بدهی واحد تولیدی را تعطیل، تملک و یا از کار بیاندازد.

رییس کل دادگستری مازندران همچنین از تولیدکنندگان خواست تا به قراردادها و تعهداتشان با بانک ها پایبند باشند و هرکجا به مشکل برخورد کردند با بانک ها به گفتگو و تعامل بنشینند.

این نشست با هدف رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در استان برگزار و موانع پیش روی تولید و سرمایه گذاری فعالان اقتصادی استان بررسی شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو