امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۶ AM
شوک / ۱۰۹
بسته خبری ویژه حوادث؛

دستگیری قاچاقچیان شیشه در میاندورود / ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای در ساری به دام افتادند / باند سارقان دوربین‌های مداربسته در بابل متلاشی شد / دستگیری ۲ سارق موتورسیکلت در گلوگاه

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 52499
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۴|۰۹:۰۳
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

دستگیری ۲ سارق موتورسیکلت در گلوگاه

 

سرهنگ اسماعیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در این راستا ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام اقدامات پلیسی، و بررسی‌های همه جانبه ۲ سارق حرفه‌ای را در این سرقت‌ها شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ حسن زاده گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۷ فقره سرقت موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

توقیف خودروی نیسان حامل چوب قاچاق در سوادکوه

 

سرهنگ عبدالله اکبری فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب از جنگل‌های این شهرستان توسط یکی از سوداگران، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی باهماهنگی قضایی، متهم را شناسایی و خودروی وی را در حین تردد در یکی از محور‌هایی روستایی این شهرستان متوقف کردند.

سرهنگ اکبری از کشف ۲ تن چوب جنگلی قاچاق از نوع راش در بازرسی از خودروی مورد نظر خبر داد و گفت:راننده خودرو نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

دستگیری سارق اماکن خصوصی در بهشهر

 

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و باغات امیرآباد، موضوع در دستور کار ماموران آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ عنایتی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم دستگیر شد و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۸ فقره سرقت اماکن خصوصی و باغات اعتراف کرد.

 

 

دستگیری سارق موتورسیکلت در تنکابن

 

سرهنگ محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان تنکابن، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرارگرفت.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از کشف ۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: این فرد در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۵ فقره سرقت موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کرد.

 

 

 

دستگیری قاچاقچیان شیشه در میاندورود

 

سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت ۲ سوداگر مرگ در این شهرستان و شهرستان‌های همجوار موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهمان شدند.

سرهنگ داداش تبار گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در عملیاتی ضربتی متهمان را در حین انتقال مواد مخدر از یکی استان‌های شرقی کشور در محور ورودی این شهرستان با یک خودروی سواری دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی میاندورود افزود: در بازرسی از خودروی متهمان ۸۵۰ گرم مواد مخدر شیشه که به صورت ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.سرهنگ داداش تبار گفت: این سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود در پایان با اشاره به آثار زیان بار مواد مخدر بر پیکره جامعه اعم از آسیب‌های جسمی، بهداشتی، روانی، فرهنگی و اقتصادی که وجود آن هر بخش آن قشری از جامعه را دچار آسیب می‌کند افزود: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاه‌های های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است.
 

 

باند سارقان دوربین‌های مداربسته در بابل متلاشی شد

 

سرهنگ سید محسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوربین‌های مداربسته نصب شده در اماکن خصوصی و عمومی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات پلیسی، سارق را که دارای سایقه سرقت در این شهرستان بوده به عنوان مظنون شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ جعفری گفت: این سارق حرفه‌ای در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۲ فقره سرقت دوربین‌های مداربسته در این شهرستان با همکاری ۲ نفر از همدستانش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری همدستان متهم در ادامه این عملیات خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

 

دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای در ساری

 

سرهنگ مسعود تقدیسی رئیس پلیس آگاهی مازندران، گفت: در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی در شهرستان ساری، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت این پلیس قرار گرفت.

او افزود: پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای در این سرقت‌ها شدند.

سرهنگ تقدیسی گفت: متهمان با معرفی خود به عنوان بازاریاب یکی از مارک‌های معروف گوشی همراه، با جابجایی گوشی همراه عابران با ماکت گوشی‌هایی که در اختیار داشتند از محل متواری می‌شدند.

او افزود: در اقدامی عملیاتی متهمان دستگیر شدند و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۳ فقره موبایل قاپی از افراد در سطح شهرستان ساری اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: این ۲ سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

 

 

عامل شکار گونه های با ارزش حیات وحش در آمل دستگیر شد

 

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندارن، اعلام کرد:ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل با همکاری سپاه این شهرستان یک شکارچی غیرمجاز حرفه‌ای را به علت شکار متعدد گونه‌های با ارزش حیات وحش به همراه یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیر کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل با داشتن حکم قضایی اقدام به بازبینی تلفن همراه متخلف کردند که حاوی تصاویری از لاشه شکار غیرمجاز تعدادی از گونه‌های با ارزش حیات وحش بوده است.

متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو