امروز : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۶ AM
شوک / ۱۱۰
بسته خبری ویژه حوادث؛

دریای طوفانی جوان مازندرانی را به کام مرگ کشاند/ دستگیری سارق اموال داخل خودرو در نکا/ قاچاقچی جنگلی در تنکابن به دام افتاد/ دستگیری ۴ خرده فروش مواد مخدر طی یک روز در رامسر

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 52528
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۸|۱۰:۱۳
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

کشف ۷ فقره سرقت اموال داخل خودرو در نکا

 

سرهنگ حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان نکا، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: در این راستا ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی، یک سارق سابقه دار را در سطح حوزه استحفاظی شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ زارع گفت: متهم در بازجویی‌ها تاکنون به ۷ فقره سرقت اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا به شهروندان، توصیه کرد: هشدار‌های پلیس را در خصوص پیشگیری از سرقت جدی گرفته و در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

 

دستگیری قاچاقچی چوب جنگلی قاچاق در تنکابن

 

سرهنگ محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب از جنگ‌های این شهرستان توسط یک قاچاقچی محصولات جنگلی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی کلانتری با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند.

سرهنگ شاه نظری گفت: با حضور ماموران در منطقه متهم در حین حمل چوب‌های جنگلی با یک خودروی وانت نیسان دستگیر شد.

او افزود: در بازرسی از خودروی متهم ۲ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال کشف و به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با بیان اینکه قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از چوب مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

 

دستگیری ۴ خرده فروش مواد مخدر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی رامسر

 

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: با هدف برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی و ناهنجاری‌های اجتماعی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح که به مدت ۲۴ ساعت گذشته به اجرا در آمد، ماموران با انجام اقدلامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۴ خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان شدند.

سرهنگ قیصری، از کشف مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر و قرص‌های روانگردان در این طرح خبر داد و گفت: در این راستا متهمان نیز دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

او از اجرای طرح جلوگیری از خودرو‌ها و موتورسلت‌های فاقد مدارک و متخلف در این طرح نیز خبر داد و افزود: در این طرح ۳۶ موتورسیکلت متخلف توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر با بیان اینکه اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در اولویت کار پلیس قرار دارد و به صورت مستمر اجرا می‌شود، گفت: در این طرح با خاطیان به طور جدی برخورد خواهد شد.

 

 

کشف ۵ کیلوگرم تریاک در تنکابن

 

سرهنگ محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی از فعالیت باند ۳ نفره قاچاق مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

او افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در یک عملیات ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

سرهنگ شاه نظری از کشف ۵ کیلوگرم تریاک در بازرسی از منزل و خودروی متهمان خبر داد و گفت: این سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

او با بیان اینکه سوداگران مرگ همواره با قصد سودجویانه سعی در فروپاشی خانواده‌ها را دارند از شهروندان خواست: ضمن مراقبت از فرزندان خود در صورت شناسایی عاملان سود جو مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

 

کشف ۱۶ فقره سرقت در جویبار

 

سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری ها، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۷ سارق و مالخر اموال اموال مسروقه در این شهرستان شدند.

سرهنگ جعفری گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۱۶ فقره سرقت منزل، اموال و قطعات خودرو در این شهرستان اعتراف کردند.

او افزود: در ادامه اجرای این عملیات، ۶۳ موتور سیکلت و ۲۳ خودرو به دلیل عدم رعایت قانون و مقررات رانندگی، نداشتن مدارک شناسایی، تخلفات حادثه ساز و مزاحمت برای مردم متوقف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار ضمن قدردانی از همراهی و مشارکت خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

 

کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق در سوادکوه

 

سرهنگ عبدالله اکبری فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه گفت: در راستای مقابله با سودجویان منابع طبیعی، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک قاچاقچی محصولات جنگلی در این شهرستان شدند.

او افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی ماموران با انجام عملیات ایست و بازرسی در یکی از محور‌های روستایی این شهرستان متهم را در حین حمل چوب با یک خودروی نیسان دستگیر و خودروی وی را متوقف کردند.

سرهنگ اکبری گفت: در بازرسی از خودروی متهم یک تن و ۵۰۰ کیلو چوب قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی گفت: نیروی انتظامی جهت حفاظت از منابع ملی قاطعانه با قاچاق چوب وفرآورده‌های جنگلی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

 

 

دریای توفانی جوان مازندرانی را به کام مرگ کشاند

 

دبیر هیات نجات غریق بابلسر روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که این حادثه شب گذشته در منطقه علی آباد میر و خارج از طرح دریا و منطقه شنا ممنوع رخ داد.

امیر احمدی افزود : متاسفانه با وجود هشدارهای هواشناسی و مواج بودن دریا که ممنوعیت شنا اعلام شده بود ، تعدادی از جوانان در ساحل بابلسر بی توجه به این هشدارها وارد دریا شدند.

وی توضیح داد : سماجت جوانان برای شنا به حدی بود که میان آنان و ناجیان غریق مانع ورودشان به اب شدند ، درگیری لفظی پیش آمد و در نهایت این جوانان بدون توجه به هشدارهای ناجیان وارد آب شدند.

احمدی گفت : متاسفانه هر چهار نفر لحظاتی پس از ورود به دریا غرق شدند که سه نفر توسط ناجیان نجات یافتند ولی متاسفانه یک جوان ۲۳ ساله در میان امواج دریا ناپدید شد.

دبیر هیات نجات غریق بابلسر افزود : به دلیل مواج بودن دریا و تاریکی یافتن فرد ناپدید شده امکان پذیر نبود و اما صبح امروز جنازه این جوان بابلی توسط ناجیان غریق پیدا شد.

وی بیان کرد: متاسفانه نه تنها مسافران بلکه افراد بومی نیز به حرف ناجیان گوش نمی دهند و جان خود را به خطر می اندازند.

گفتنی است از آغاز طرح دریا   که از ۱۵ خرداد ماه  در مازندران اجرا شد تاکنون پنج نفر در دریای خزر جان باختند.

طرح دریا همه ساله از ماه خرداد در حدود ۴۰۰ کیلومتر از سواحل خزری مازندران به اجرا گذاشته می شود. برنامه ریزی و نظارت بر این طرح با دستگاه های مختلف دولتی و عمومی شامل هلال احمر ، دانشگاه علوم پزشکی ، نیروی انتظامی ، فرمانداری ها و دیگر دستگاه های مرتبط است .

بر اساس آمار پزشکی قانونی مازندران ، در دوره چهار ماهه اجرای طرح سالمسازی دریا در سال گذشته در مجموع ۴۷ نفر به خاطر غرق شدن در آب های ساحلی این استان جان باختند که محل غرق شدن و مرگ ۴۵ نفر خارج از محدوده طرح‌های سالمسازی بوده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو