امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۱۰ AM
در نشست با معاون کل وزیر بهداشت مطرح شد؛

مقابله با کرونا در مازندران شدت گرفت / حسین‌زادگان: هرگونه تجمع در استان ممنوع

حسین زادگان + عبارت
    -     کد خبر: 53737
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۱۹|۱۵:۳۰
استاندار مازندران هرگونه تجمع در سطح استان که ممکن است زمینه را برای شیوع ویروس کرونا مهیا کند ممنوع اعلام کرد.

عبارت-گروه خبر: احمد حسین زادگان در نشست با معاون کل وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: هرگونه تجمعات که طبیعتا منجر به شیوع بیماری می شود ممنوع است و از مردم تقاضا داریم مساله را بسیار جدی بگیرند و از برپایی جلسات مختلف و شرکت در آن ها پرهیز کنند.

مقام عالی دولت در مازندران با تاکید بر رعایت شدید دستورالعمل ها و محدودیت ها از سوی تالارهای پذیرایی، یادآور شد: اگر این محدودیت ها رعایت نشود، اماکن مورد نظر تعطیل و مجوز فعالیت آن ها باطل می شود.

معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در سومین سفرش به استان مازندران پس از همه گیری ویروس کرونا؛ عصر روز چهارشنبه در دفتر کار استاندار مازندران با وی دیدار و گفتگو کرد. ‎

ایرج حریرچی با اشاره به این که متاسفانه ۷ شهرستان مازندران اکنون در وضعیت قرمز بسر می برند که وضعیتی هشدار دهنده است افزود: این وضعیت از بازگشایی های ناگزیر برای تامین معیشت مردم و تغییر رفتار جامعه ناشی شده است.

معاون کل وزیر بهداشت با اعلام این که برنامه ها و اقدامات ویژه در راستای مقابله با بیماری کرونا و شیوع کرونا ویروس در مازندران در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: این برنامه شامل دو دسته است که نخست شامل آمادگی های بیمارستانی که تدابیر آن اتخاذ شد و اقدام دیگری که بسیار مهم تر است و سپس رعایت فاصله گذاری اجتماعی و برخی محدودیت ها و تعطیلی هاست که متعاقبا اعلام می شود.

 معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، که پس از شیوع مجدد کرونا ویروس و افزایش بیماری کووید ۱۹ به مازندران سفر کرد، پس از بازدید از بیمارستان امام خمینی ( ره ) و خاتم الانبیاء (ص) شهرستان بهشهر؛ عصرروز چهارشنبه با حضور در دفتر کار احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با وی دیدار و گفتگو کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال