امروز : پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۰۳ AM

رازجویان: اتمام پروژه های مسکن مهر در استان از اولویت‌های دولت است

مهدی رازجویان + مسکن + عبارت
    -     کد خبر: 53758
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۲|۱۳:۱۰
رازجویان: تصریح کرد: دولت برای ساخت مسکن‌های ارزان‌قیمت برنامه‌ریزی جدی انجام داده که اتمام پروژه مسکن مهر یکی از آنهاست. ‎

عبارت-گروه خبر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: اتمام پروژه های مسکن مهر در استان از اولویت‌های دولت است.

مهدی رازجویان در بازدید از مجتمع مسکن‌مهر میارکلا ساری، تصریح کرد: دولت برای ساخت مسکن‌های ارزان‌قیمت برنامه‌ریزی جدی انجام داده که اتمام پروژه مسکن مهر یکی از آنهاست.

لازم به ذکر است پیش از این بازدید میدانی، مهدی رازجویان به همراه مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل کار، مدیرکل دفتر فنی استانداری، مسئولین شرکت‌های توزیع برق و آبفا، در جلسه‌ای در محل پروژه، پای صحبت‌های تعاونی‌های مسکن‌مهر و پیمانکاران نشستند.

رازجویان در این جلسه اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های دولت و وزارت راه و شهرسازی، اتمام هر‌چه‌زودتر پروژه‌های مسکن‌مهر در حال انجام است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو