امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۳۰ AM
اختصاصی
بعد از ۳ سال و در پستی اینستاگرامی

حسینی عالمی از دادستانی ساری خداحافظی کرد+عکس

سیدیونس حسینی‌عالمی+عبارت
    -     کد خبر: 53854
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۵|۱۵:۲۶
وی نوشته است: امروز ۲۵ تیرماه آخری روز خدمتم بعنون دادستان مرکز استان مازندران است و از فردا این مسئولیت مهم را عزیز دیگری به دوش خواهد گرفت. از خداوند متعال می خواهم قصور و تقصیرم را در خدمت به مردم عزیز و با عظمت شهرم.

عبارت ـ گروه خبر: یونس حسینی عالمی دادستان مرکز استان امروز بعد از حدود 3 سال و 4 ماه از این سمت خداحافظی کرد. به گزارش خبرنگارعبارت از ساری دادستان مرکز استان مازندارن امروز در پستی اینستاگرامی از ترک این مقام خبر داد.

وی نوشته است: امروز 25 تیرماه آخری روز خدمتم بعنون دادستان مرکز استان مازندران است و از فردا این مسئولیت مهم را عزیز دیگری به دوش خواهد گرفت. از خداوند متعال می خواهم قصور و تقصیرم را در خدمت به مردم عزیز و با عظمت شهرم.

به گزارش عبارت حسيني عالمي 6 اسفند 96 بر اساس حكم رئيس قوه قضاييه از ریاست دادگستري شهرستان بابل به سمت دادستاني مركز استان معرفي شد .
پيش از وی حجت‌الاسلام اسدالله جعفري سكان دادستاني عمومي و انقلاب مركز استان مازندران را بر عهده داشت  که به سمت رئيس كل دادگستري خراسان شمالي منصوب شد.

دادگاه تجدید نظر محل خدمت بعدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اعلام شد.

محمد کریمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل به عنوان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان انتخاب شد.کریمی که ۲۳ آذر پارسال به عنوان دادستان عمومی و انقلاب آمل منصوب شده بود پیش از این معاون دادستان مرکز استان و دادیار شهرستان نکا بود.وی متولد ۱۳۶۳ شهر سرخرود و فرزند شهید سردار کریمی از فرماندهان ارشد دوران جنگ تحمیلی است که ۱۸ سال سابقه حضور در دستگاه قضایی دارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

رضائی
یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
دادستان جدید در چه سنی و با چه مدرکی وارد سیستم قضایی شدند