امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۲:۳۷ PM
علی بابایی کارنامی در گفتگو با عبارت خبر داد:

ماجرای تفاهم نامه ۱۰بندی بین نمایندگان ساری در مجلس یازدهم / اتفاقی بی سابقه بعد از انقلاب در مرکز استان

بابایی کارنامی+عبارت
    -     کد خبر: 53855
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۵|۱۵:۴۳
سرویس : سیاست >> مجلس
سعی این است که خواسته ها به صورت ۲ امضا روانه نهادهای مربوطه شود که قدرت ساری برای جذب اعتبار و ایجاد زندگی بهتر برای مردم افزایش یابد، که البته این مانعی بر نظر یا فعالیت شخصی هر کدام از ما نیست.

عبارت ـ گروه سیاسی: علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یازدهم در بخشی از گفتگوی مشورح خود با خبرنگار عبارت از انعقاد تفاهم نامه یا عهدنامه‌ای میان خود و منصورعلی زارعی دیگر نماینده ساری خبر داد .

وی درباره جزییات این عهدنامه به خبرنگار عبارت چنین گفت: برای اولین بار بعد از انقلاب است که چنین تفاهمی میان نمایندگان ساری صورت می پذیرد. این تفاهم نامه دارای 10 بند است که موارد مختلف و متنوعی را شامل می شود. بر این اساس یکشنبه ها جلسه ای میان ما برگزار می شود و بسیاری از امور را با هم پیگیری خواهیم کرد تا صدای واحدی از ساری شنیده شود.

وی افزود: سعی این است که خواسته ها به صورت 2 امضا روانه نهادهای مربوطه شود که قدرت ساری برای جذب اعتبار و ایجاد زندگی بهتر برای مردم افزایش یابد، که البته این مانعی بر نظر یا فعالیت شخصی هر کدام از ما نیست.

گفتنی است مشرح این گفتگو شنبه در هفته نامه عبارت منتشر خواهد شد. 

 

هفته نامه عبارت شنبه هر هفته منتشر می شود و  می توانید آن را از دکه های مطبوعاتی معتبر مازندارن تهیه کنید

اخبار مرتبط
قول شهردار برای افتتاح پروژه پل تا پل در دهه فجر / آخرین اخبار از شهربازی مرکز مازندران از زبان استاندار / یک گام تا آغاز کار پردیس سینمایی ساری ماجرای شرکت ها کذب محض است نماینده ساری و میاندرود رئیس فراکسیون کارگری مجلس شد دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد غافلگیری درانتخابات هیات‌رئیسه ‌کمیسیون‌ها/یک مازندرانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن شد/ ردپای ۴ زن در هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی/ نمایندگان مازندران در هیات رئیسه کمیسیون‌ها چه کسانی هستند؟ بازگشت قهرمان به روی تشک / تفاوت کرونای سعودی و کرونای ایرانی از دید مدیرکل ارشاد / تصاویری از از استقرار گروه های تب سنج در جنوب و غرب مازندران / سفر نماینده منتخب ساری به مشهد در این روزهای خطرناک! دادستان مازندران اعلام کرد: رای نفر دوم در ساری قطعی نشده است/ تکذیب گمانه‌ها فرصت‌ها و تهدیدات پیش‌روی شانس‌های اصلی نمایندگی در ساری توصیه های جدی فرماندار سوادکوه به کاندیدای این حوزه / واکنش جالب بنیامین به خواننده های دهه ۹۰ / آخرین فعالیت های مجلسی آقای نماینده / تسلیت به رقیب ، رفاقت در اوج رقابت هشت سال نمایندگی نیازآذری و مشکل آب شرب بابل / اقدام غیر حرفه ای نساجی مشکل ساز می شود / بابایی کارنامی ، آقامیری و جمشیدی تایید صلاحیت شدند؟ / ماجرای شکایت رایکا از محمود فکری و داستان جادوگری / یک سیمرغ سهم مازندرانی ها

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال