امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۰۲ AM
شوک / ۱۲۳
بسته خبری ویژه حوادث؛

جان باختن دختربچه یکساله در ریزش سنگ از کوه در محور کندوان / نزاع و درگیری بامدادی در ساری رنگ خون گرفت / باند شرارت و ناامنی در بابل زمینگیر شد / جوان لرستانی قربانی امواج سهمگین خزر شد

شوک+عبارت
    -     کد خبر: 53859
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۸|۰۹:۱۱
شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

جان باختن دختربچه یکساله در ریزش سنگ از کوه در محور کندوان

 

روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: با اعلام خبر حادثه ریزش سنگ بر روی یک دستگاه خودرو گروه امداد و نجات پایگاه اورژانس مجلار به محل حادثه در هزارچم محور کندوان اعزام شد.

بر اساس این گزارش در این حادثه، یک دختربچه یکساله در دم جان باخت و یک خانم ۳۶ ساله نیز به شدت مصدوم و توسط تیم اورژانس به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شد.

آخرین گزارش‌ها از وخامت حال مصدوم حکایت دارد.

 

 

نزاع و درگیری بامدادی در ساری رنگ خون گرفت

 

سرهنگ صفرپور فرمانده انتظامی شهرستان ساری، گفت: وقوع نزاع و درگیری خیابانی بین چند جوان در ساعت ۲ بامداد در منطقه نوبنیاد ساری منجر به قتل مردی ۳۷ ساله شد.

او افزود: با حضور عوامل انتظامی و پاوا در صحنه متهمان در کمتر از ۲ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان ساری، گفت:متهمان تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 


کشف لاشه یک قلاده خرس قهوه‌ای در کیاسر

 

علیرضا ابراهیمی رئیس اداره پارک ملی کیاسر، گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی کیاسر در حین پایش مناطق تحت مدیریت، متوجه لاشه یک قلاده خرس قهوه‌ای تلف شده در مجرای رودخانه سفیدرود شدند.

او افزود: پس از بررسی لاشه مشخص شد که حیوان چند روز پیش تلف شده است.
رئیس اداره پارک ملی کیاسر گفت: با توجه به احتمال دخالت عامل انسانی پیگیری‌ها جهت شناسایی علت و یا عاملان این واقعه ادامه خواهد داشت و متعاقباً اطلاع رسانی می‌شود.

 

 

جوان لرستانی قربانی امواج سهمگین خزر شد

 

محمد محتاطی دبیر ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد، گفت: مجید سوری جوان ۲۲ ساله اهل لرستان بدون توجه به مواج بودن دریا و بی توجهی به هشدار ناجی غریق اقدام به شنا کرد که موجب غرق شدن وی شد.

او افزود:این جوان به اتفاق ۳ نفر از دوستان خود با حضور در ساحل پشت سپاه محمودآباد و در محدوده بیرون طرح و بی توجه به بر افراشته بودن پرچم سیاه و پایان ساعت کاری ناجی غریق اقدام به شنا کرد.

دبیر ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد با اشاره به شیوع ویروس کرونا و مواج بودن دریا از هموطنان و مسافران حاضر در ساحل خواست از شنا در دریا خودداری نموده و با ناجیان غریق همکاری کنند.

 

 

ریزش کوه در جاده چالوس _کرج حادثه آفرید

 

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: حادثه ریزش کوه در جاده چالوس _کرج ساعت ۱۹ در محور چالوس_کرج به وقوع پیوست.

قدمی افزود: در این حادثه به یک خودرو سواری آسیب وارد شد که در نتیجه یک فوتی یک مجروح برجا گذاشت.

رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: با تلاش ماموران راهداری و پلیس راه مسیر پاکسازی شد و ترافیک عادی و روان در جریان است.

 

 

باند شرارت و ناامنی در بابل زمینگیر شد

 

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل، گفت: در پی اقدام به اخلال در نظم و امنیت عمومی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان توسط ۳ شرور سابقه دار، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی، متهمان که از محل متواری شده بودند با انجام اقدامات اطلاعاتی طی عملیاتی ضربتی، در یکی از روستا‌های شهرستان همجوار دستگیر شدند.

سرهنگ جعفری گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۶ فقره اقدام به زورگیری، شرارت و ایجاد مزاحمت برای مردم در سطح شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل در پایان با تاکید بر همکاری آحاد جامعه با پلیس در ایجاد نظم و امنیت جامعه، به افرادی که با قدرت نمایی‌ها و به هر نحوی قصد اخلال در نظم و امنیت عمومی را داشته باشند، هشدار داد: در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی پلیس از هیچگونه تلاشی فروگذار نخواهد نکرد و با اینگونه افراد قاطعانه برخورد خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال