امروز : دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۲۲ AM

تدوین طرح جامع ساماندهی مسکن در مجلس/۲ گام نمایندگان برای کاهش قیمت ها

بنگاه املاک+عبارت
    -     کد خبر: 53882
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۸|۱۲:۴۶

عبارت: نماینده اصفهان در مجلس با بیان اینکه نمایندگان برای کنترل قیمت مسکن گام های موثری برداشته اند، گفت:از جمله این گام هاتصویب کلیات طرح مالیات بر خانه های خالی و تدوین طرح جامع ساماندهی مسکن است.

عباس مقتدایی نماینده اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به افزایش قیمت مسکن در ماه های گذشته، گفت: نمایندگان مجلس برای کنترل وضعیت فعلی گام های موثری برداشته اند که از جمله آنها  تصویب کلیات طرح مالیات بر خانه های خالی و تدوین طرح جامع ساماندهی مسکن است.

وی با اشاره به تصویب کلیات طرح مالیات بر خانه های خالی در صحن علنی پارلمان، ادامه داد:اصلاح قانون مالیات بر خانه های خالی که  در گذشته در مجلس تصویب شده بود باعث می شود مالکان خانه های خالی انگیزه بیشتری برای اجاره منازل خود داشته باشند.

نماینده اصفهان در مجلس با تاکید براینکه  اصلاح قانون گذشته، شبکه جدیدی را راه اندازی می کند که در مدت کوتاه مالکان را ملزم می کند بر اساس خوداظهاری در سامانه ای ثبت نام کنند، اضافه کرد:این طرح کمک می کند بار مالی بر خانه هایی که به اجاره نرفته اند افزوده شود و در کوتاه مدت شاهد عرضه مسکن به میزان بالا خواهیم بود.

مقتدایی با بیان اینکه با دریافت مالیات ازخانه های خالی تا حدی جلوی بورس بازی و افزایش قیمت مسکن گرفته می شود، اظهار داشت:طرح اصلاح قانون مالیات برخانه های خالی در روزهای آینده در صحن علنی پارلمان بررسی خواهد شد.

نماینده اصفهان در مجلس تصریح کرد:گام دیگر نمایندگان برای کاهش قیمت مسکن تدوین طرح جامع ساماندهی مسکن است که در روزهای آینده این طرح برای بررسی بیشتر به صحن علنی مجلس خواهد آمد./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو