امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۷ PM
در نشست شهردار ساری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مطرح شد:

همراهی شهرداری ساری برای تکمیل بزرگترین تالار فرهنگی شمال کشور

عباس رجبی + عباس زارع + عبارت
    -     کد خبر: 53909
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۲۹|۱۳:۰۲
سرویس : جامعه >> شهری
امروز در نشست مشترک شهرداری ساری و اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران، عباس رجبی شهردار ساری همراهی خود را برای تکمیل این مجموعه فرهنگی در مرکز استان اعلام کرد.

عبارت - گروه خبر:  نشست عباس رجبی شهردار مرکز مازندران با عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور سید علی آقامیری عضو شورای اسلامی شهر ساری، معاونان و مدیران مجموعه شهرداری در دفتر شهردار منطقه دو با موضوع بررسی وضعیت و تکمیل پروژه تالار فرهنگی شهر ساری برگزار شد.

شهردار ساری در این نشست با بیان اینکه تالار فرهنگ و هنر از پروژه های فاخر فرهنگی در مرکز استان است ،همراهی شهرداری را برای تکمیل این پروژه اعلام کرد.

عباس رجبی با بیان اینکه شهرداری ساری در توسعه فضای فرهنگی مرکز استان از هیچ کوششی دریغ نمی کند، افزود: شهروندان ساروی سال ها منتظر بهره برداری از این تالار هستند و این مطالبه بحق مردم ساری هنوز بی پاسخ مانده است این در حالیست که مازندران با داشتن ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی و گردشگری از داشتن فضای فرهنگی به ویژه در مرکز استان محروم است.

وی با بیان اینکه با همراهی و همدلی می توان کارهای بزرگی انجام داد،خاطرنشان کرد: در کنار توسعه فعالیت های عمرانی در شهرداری ساری، نگاه ویژه به اقدامات فرهنگی داریم.

سید علی آقامیری عضو شورای اسلامی ساری نیز به اهمیت ساخت تالار فرهنگی در مازندران پرداخت و آن را اقدامی مهم در حوزه توسعه زیرساخت های حوزه و فرهنگ و هنر شهر که همواره از مطالبات شهروندان ساروی است؛ دانست.

عباس زارع مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران نیز با بیان اینکه تالار فرهنگ و هنر ساری بزرگترین تالار فرهنگی در شمال کشور است سالهاست به دلیل نبودن اعتبار کافی در مرکز استان نیمه کاره رها شده بود اکنون با تامین بخشی از اعتبار پیش بینی می شود که فاز اول آن که شامل فضای اداری، یک سالن هزار نفری موسوم به سالن همایش و بخشی های نمایشگاهی است ، تا پایان امسال خاتمه یابد.

وی به عملکرد مدیریت شهری در عرصه فرهنگ و هنر اشاره واز همراهی ارزنده عباس رجبی شهردار ساری برای تکمیل ساخت این پروژه فرهنگی قدردانی کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو