امروز : دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۲۶ AM

نامزد ریاست جمهوری آمریکا برای به دست آوردن دل مسلمانان، حدیث پیامبر اسلام را نقل قول کرد

بایدن + عبارت
    -     کد خبر: 53979
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱|۱۳:۳۹
سرویس :
نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در اظهارنظری جدید ضمن نقل حدیثی از پیامبر اعظم اسلام (ص) متعهد شد، زمانی که پیروز انتخابات شود، نگرانی‌ها و نیازهای جوامع مسلمان در آمریکا را رفع کند.

عبارت:به نوشته وبگاه روزنامه «ینی شفق»، اظهارات بایدن در حالی مطرح شده که چندین مقام مطرح مسلمان آمریکایی پیش از این از او حمایت کرده بودند. 

وی در صحبت‌های خود در این کنفرانس ویدئویی موسوم به «اجلاس آرای میلیونی مسلمانان» ضمن تمجید دین اسلام به عنوان «یکی از ادیان بزرگ در امر اعتراف به گناه» گفت که امیدوار است مدارس آمریکایی درباره اسلام آموزش‌های بیشتری دهند. 

بایدن همچنین در این زمینه به انتقاد از دونالد ترامپ پرداخت و گفت که او در حال شعله‌ور کردن آتش نفرت است. 

وی در ادامه صحبت‌های خود حدیثی از پیامبر اعظم اسلام (ص) نقل کرد که: «اگر کسی کار اشتباهی دید با دست، اگر نشد با زبان و اگر نشد با قلبش برای اصلاح آن تلاش کند.» 

به نظر می‌رسد که بایدن به دلیل ترس از این مسئله که مسلمانان آمریکایی به او اقبالی نداشته باشند، به شدت به دنبال جذب آرای مسلمانان آمریکایی است. وی این اقدامات را نیز در همین راستا انجام می‌دهد.

این در حالی است که برخی چهره‌های مهم مسلمان در آمریکا نظیر «ایلهان عمر»، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا نیز از سندرز حمایت  کرده بودند و باین تلاش میکند با نزدیک شدن به مسلمانان نظر چهره های با نفوذ مسلمانان آمریکا را به سمت خود جلب کند.

چندی پیش نیز وی مدعی شده بود در اولین روز ورود به کاخ سفید، فرمان ممنوعیت سفر مسلمانان را لغو می‌کنم.

جو بایدن که در جمع مسلمان‌های آمریکا سخنرانی می‌کرد مدعی شد که در نخستین روز ورود به کاخ سفید دستور صادرشده از سوی ترامپ در این خصوص را لغو خواهد کرد./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو