امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۲۰ PM

۸۰ درصد بیماران کرونایی قائمشهر بهبود یافتند

کرونا  + عبارت
    -     کد خبر: 54077
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۳|۱۱:۵۸
فرماندار شهرستان قائمشهر با تاکید بر اینکه وضعیت شیوع کرونا در قائمشهر همچنان بر مدار قرمز است گفت: با این وجود ۸۲ درصد از بیماران بستری کرونایی در بیمارستان‌های این شهرستان بهبود یافته و مرخص شدند.

عبارت: یحیی یوسف پور با اشاره به اینکه  ۲۵۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های این شهرستان بستری هستند، افزود: از این تعداد ۲۰۴ بیمار در بیمارستان رازی و مابقی در بیمارستان ولیعصر قائمشهر بستری هستند.

وی با اعلام اینکه از موج دوم کرونا به طور میانگین روزانه ۳۰ تا ۴۵ بیمارکرونایی در بیمارستان های این شهرستان بستری می شوند ،گفت :از شهروندان می خواهیم تا برای حفظ جان خود و اطرافیانشان همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و بهترین راه برای پیشگیری از این بیماری ، رعایت بهداشت فردی ، فاصله گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک و شست و شوی مداوم دست ها است.

فرماندار شهرستان قائمشهر با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون سه هزار و ۴۵۸ بیمار کرونایی در بیمارستان های این شهرستان بستری شدند، افزود: از این تعداد بیماران ۲ هزار و ۷۹۳ بیمار در بیمارستان رازی و مابقی در بیمارستان ولیعصر بستری بوده اند که از این تعداد هم ۲ هزار و ۸۴۵ بیمار بهبود و مابقی در قرنطینه و بیمارستان ها بستری هستند.

یوسف پور همچنین به تداوم مراقبت ویژه بیماران کرونایی قرنطینه شده در منازل خود تا بهبودی کامل اشاره کرد و گفت: کادر درمانی به شدت خسته و آسیب‌پذیر شده‌اند و از شهروندان تقاضا داریم تا برای حفظ جان خود و عزیزانشان تنها برای فعالیت های ضروری از منازلشان بیرون بیایند.

وی با اعلام اینکه به منظور مقابله با ویروس کرونا فاصله گذاری اجتماعی در بازار روز و بازارهای محلی این شهرستان عملیاتی شده است، افزود: همچنین به منظور مقابله با ویروس کرونا، دست فروشان به پارکینگ هدایت شده اند و از افراد خواسته شد تا برای حفظ سلامت خود و اطرافیان از ماسک استفاده کنند.

فرماندار قائمشهر با تاکید براینکه ما به عنوان متولیان امر تجهیزات بیمارستانی ، ضدعفونی ، اطلاع رسانی و پلمب ها را انجام میدهیم ،افزود: مردم برای مقابله با ویروس کرونا باید نکات بهداشتی همچون پروتکل های بهداشتی ، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا بتوانیم شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم .

یوسف پور در پایان از انتقال یک دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان رازی قائمشهر خبر داد و گفت: درصدد هستیم تا ۲ روز آینده یک دستگاه اکسیژن‌ساز دیگر هم به این بیمارستان انتقال دهیم./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو