امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۱:۴۷ PM

شهردار سورک با حکم دستگاه قضایی برکنار شد

شهرداری سورک + عبارت
    -     کد خبر: 54101
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۵/۱۵|۱۲:۰۷
سرویس : جامعه >> شهری
رئیس شورای شهر سورک میاندورود گفت: طبق حکم دادیار شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب ساری شهردار سورک از کار معلق و برکنار شد.

عبارت: علیجان علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از برکناری شهردار سورک با حکم دستگاه قضایی خبر داد و گفت: صبح امروز طی نامه‌ای که از سوی دادستانی میاندورود به دست ما رسید طبق حکم دادیار شعبه 6 دادسرای عمومی و انقلاب ساری شهردار سورک از کار معلق و برکنار شد.

وی بیان کرد: سال گذشته پرونده‌ایی برای شهردار سورک در دستگاه قضایی تشکیل شد و تا امسال رسیدگی به آن ادامه داشت و نهایتا هفته گذشته شهردار سورک به دادسرا احضار و تفهیم اتهام شد که با قرار وثیقه آزاد شد.

رئیس شورای شهر سورک خاطرنشان کرد: روز گذشته به‌دلیل همین اتفاقات طرح سورا از شهردار برگزار شد که در این جلسه اعضای شورا از پاسخ‌های شهرار قانع نشدند و طبق قانون قرار بود جلسه استیضاح ظرف مدت 10 روز برگزار شود.

علیخانی با بیان اینکه اعضای شورا پیگیر تخلفات شهردار هستند، تصریح کرد: اعضای شورا در اولین فرصت با برگزاری جلسه‌ای فردی را به‌عنوان سرپرست معرفی خواهند کرد تا بتوانیم در زمان مناسب شهردار جدید را انتخاب کنیم./بلاغ

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال