امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۱۸ PM
مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران خبر داد؛

افزایش چشمگیر مرگ بر اثر تصادفات رانندگی در مازندران

تصادف+عبارت
    -     کد خبر: 54878
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۶/۲۴|۰۹:۰۶
مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در مردادماه امسال ۷۲ نفر هستند که این رقم در مدت مشابه سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشت.

عبارت - گروه خبر: علی عباسی اظهارکرد: کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در مردادماه امسال ۷۲ نفر ( ۶۰ مرد و ۱۲ زن) هستند که این رقم در مدت مشابه سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشت.

وی تصریح کرد: از کل متوفیات حوادث رانندگی مردادماه ، بیرون شهری ۴۵ نفر ، محور درون شهری  ۲۴ نفر، و راه روستایی ۳  نفر را در برمی گیرد.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با بیان اینکه بیشترین فوتی مربوط به شهرهای ساری با ۱۶ ، بابل با ۱۰ و آمل با ۶ فوتی و شهرهای نکا و گلوگاه بدون فوتی  گزارش شده است،خاطرنشان کرد: بر اساس این گزارش ۲۰ نفر عابر ، ۲۰ نفر راننده ، ۱۸ سرنشین ،۱۳موتور سوار و یک نفر دوچرخه سوار هستند .

عباسی تعداد مصدومین ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی استان را در مرداد ماه سال جاری، ۱۱۴۹ نفر اعلام کرد که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۲۹ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین فوتی در جاده های برون شهری رخ داده است،گفت: این می تواند هشداری باشد تا با رعایت نکات ایمنی از قبیل بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و سرنشینان و نیز عدم مکالمه با تلفن همراه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در کاهش تصادفات موثر باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو