امروز : شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۵ PM

پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران تجلیل شدند

هفته دفاع مقدس+عبارت
    -     کد خبر: 55008
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۶/۳۱|۱۱:۵۵
رزمندگان پیشکسوت مازندران امروز دوشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد این حماسه ملی همزمان با سراسر کشور به صورت ارتباط زنده تصویری با رهبر معظم انقلاب تجلیل شدند.

عبارت: نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری در این مراسم اظهار داشت: جبهه های جنگ از نگاه ما فقط محل عملیات نظامی نیست، آنجا یک مکتب پرورش انسان های فرهیخته است، بهترین مرکز و مکان تربیت انسان هاست و این انسان های وارسته و والامقام که از آنها که به عنوان پیشکسوت دفاع مقدس یاد می شود در مکتب جبهه های دفاع مقدس تربیت شده اند و خوشحالیم که این مراکز دفاع و  نظامی چنین خروجی هایی دارد که مایه آبروی ماشدند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لایینی افزود: به همین جهت آنها را پیشکسوتانی می دانیم که بر خود فرض می دانیم در سالگرد دفاع مقدس و  محافلی که به عنوان تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس برگزار می شود به عنوان پیشکسوت از آنها یاد کنیم و به وسیله آنها به خود ببالیم و به خانواده های شهدایی که چنین فرزندانی تحویل جامعه دادند افتخار می کنیم به همین شکل باید کاری کنیم که آنها هم از ما خوشحال شوند.

وی ادامه داد: آنها باید بدانند راهشان ابتر نیست و به وسیله زندگانی که در مسیر جهاد و مبارزه و استکبارستیزی اندوه و ترسی ندارند، این راه ادامه می یابد. همان چیزی که در چهره و روحیه آزادگان و رزمندگان آن روز می دیدیم امروز در چهره جوان و نوجوان امروز پس از سه دهه از دفاع مقدس می بینیم که به عنوان مدافع حرم از جان خود می گذرند و شهدا خوشحال می شوند که راهشان ادامه دارد.

محمدی لایینی گفت: همان گونه که از پیشکسوتان این عرصه تجلیل می شود از پسکسوتان این حوزه هم باید تجلیل کرد. چون اگر همان موقعیت تکرار شود همان شجاعت و ولایت مداری را در چهره این نسل جوان و نوجوان مشاهده می کنیم. به خود می بالیم از اینکه سرزمین ایران اسلامی عقیم نیست و از اینکه اگر ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید داده هزاران نفر هستند که اگر لازم بشود راه را ادامه بدهند و همان افتخاراتی که آنها آفریدند بیافرینند.

در این مراسم از جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس، نیروهای ارتش، سپاه، بسیج، حفاظت و اطلاعات مازندران با حضور فرماندهان نیروی زمینی و سپاه و مسئولان استانی تجلیل شد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو