امروز : یکشنبه ۴ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۵۴ AM

استاندار مازندران : دولت در شرایط سخت‌ جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی است / مدیران باید تلاش حود را بیشتر کنند

حسین زادگان+عبارت
    -     کد خبر: 55024
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۷/۲|۱۱:۲۵
سرویس : سیاست >> دولت
استاندار مازندران با اعلام این که دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی به مردم است ، گفت : وظیفه تمامی دستگاه‌های اجرایی درک شرایط کشور و تلاش مستمر برای حل مشکلات مردم است.

عبارت:احمد حسین زادگان روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از دستگاه های برتر شرکت کننده در جشنواره شهید رجایی افزود : اگرچه گاهی اوقات برخی  برای اثبات خودشان به دنبال زیر سئوال بردن تمام عملکردها هستند ، ولی دولت همه می دانند که تحریم و جنگ اقتصادی کنونی حتی در دفاع مقدس نیز بی سابقه بوده است.

وی با تاکید بر این که دولت به صورت خستگی ناپذیر با الگوگیری از دوران دفاع مقدس خدمتگزاری به مردم را در هر شرایطی سرلوحه کارش قرار داده است ، گفت : دولت با وجود تنگناهای مالی ناشی از تحریم بی سابقه دشمنان به سرگردگی آمریکا ، خدمات خود را به مردم اراده می دهد و همچنان نیز خود را موظف می داند که به خدمات رسانی خود ادامه دهد.
نماینده عالی دولت در مازندران اظهار داشت : اگرچه تحریم و جنگ اقتصادی ، فرصت مناسبی را برای استقلال کشور ایجاد کرده است ، ولی برای رسیدن به این مرز همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی باید پای کار بیایند و در استان مازندران این فرایند اجرایی شده است.
وی افزود : در استان مازندران برای توسعه خدمات رسانی همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی پای کار آمده اند و بخش زیادی از موفقیت های استانی در ارائه خدمات ناشی از همین همدلی و همکاری تمام دستگاه ها بود.

استاندار مازندران کسب رضایتمندی مردم را وظیفه تمامی دستگاه های اجرایی در جمهوری اسلامی دانست و گفت : رضایت مندی مردم باید سرلوحه خدمات رسانی دستگاه های اجرایی قرار گیرد و ایجاد این رضایت مندی نیازمند سرعت بخشی به خدمات دارد.

وی افزود : رضایت مندی مردم از خدمات رسانی باعث تحکیم نظام جمهوری اسلامی می شود و در ایجاد این رضایت مندی تمام دستگاه های دولتی و غیر دولتی مسئول هستند.
حسین زادگان سرعت بخشیدن به خدمات رسانی را عامل اصلی رضایت مندی مردم از عملکرد نظام و دستگاه های اجرایی بیان کرد و اظهار داشت : باید این خدمات رسانی در کمال صحت و با سرعت انجام شود و مدیران باید تلاش خود را در خدمات رسانی به مردم نسبت به گذشته بیشتر کنند.
نماینده عالی دولت در استان مازندران خاطرنشان کرد : در  دوران تحریم و جنگ اقتصادی ، از دستگاههای اجرایی انتظار می رود با درک شرایط جامعه و مردم تلاش خود را در این حوزه افزایش دهند و با همکاری و همدلی بین مدیران و کارمندان می توانیم بخشی از مشکلات مردم را در این دوران سخت کاهش دهیم.
حسین زادگان افزود : به هر حال مردم ما نیز شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی را به درستی درک می کنند و همراهی آنها با نظام با وجود فشار اقتصادی نشان می دهد که این مردم شایسته خدمات بیشتر هستند و باید جلوی برخی فشارهای ناروای اقتصادی وارده به مردم که ناشی از برخی سودجویی هاست گرفته شود.
وی اظهار داشت :  رضایت مندی مردم از خدمات دستگاه ها در سایه همکاری و همراهی تمام دستگاه های دولتی ، قضایی ، مقننه و نیروهای نظامی و انتظامی و سایر دستگاه های غیر دولتی محقق می شود و تحمل شرایط سخت جنگ اقتصادی نیز با وفاق و همدلی همگانی میسر شده است.
استاندار مازندران گفت :  ما در ادامه کار برای ارایه خدمات به مردم نیاز به تداوم وفاق و همدلی تمام دستگاه های اجرایی داریم و تجریه چند سال اخیر در استان نیز نشان داد که با همدلی می توانیم مشکلات بزرگ را از سر راه برداریم.
نماینده عالی دولت در استان مازندران اظهار داشت : جشنواره شهید رجایی در استان ها نیز فرصتی را ایجاد می کند تا ضمن ارزیابی عملکرد دستگاه های خدمات رسان ، پاسداشتی نیز از خدمات دستگاه های برتر صورت گیرد و این ارزیابی ها نیز براساس شاخص های عمومی و اختصاصی صورت گرفته است.
حسین زادگان افزود : اگر چه ممکن است که در ارزیابی عملکرد دستگاه ها بر اساس  شاخص های عمومی و اختصاصی انتقاداتی نیز وارد باشد، ولی به هر حال در شرایط فعلی این رویه حاکم است و  اختلاف چندانی نیز بین دستگاه هایی که در ارزیابی عملکردها برتر شدند با سایر دستگاه ها وجود نداشته است.
وی خاطرنشان کرد : برتری دستگاه های اجرایی گرچه می تواند به معنای کارکرد خوب مدیریت نیز باشد ، ولی کارمندان حاضر در این دستگاه ها نیز سهم مهمی را در ارتقاء این عملکردها داشتند که در جای خود از کارمندان برتر نیز قدردانی می شود.
در پایان این جشنواره از دستگاههای اجرایی برتر براساس شاخص های عمومی و اختصاصی قدردانی شد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو