امروز : شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۲۴ AM

اشتباه عجیب نساجی و یک ضرر هنگفت

نساجی+ عبارت
    -     کد خبر: 55647
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۷/۲۴|۱۲:۵۲
سخت‌گیری و سنگ‌اندازی‌های نساجی در ماجرای انتقال فکری به استقلال باعث شد تا این باشگاه خود را وارد یک دعوا کند.

عبارت: سخت‌گیری مسئولان باشگاه نساجی مازندران باعث شد انتقال محمود فکری به استقلال که در روز‌های ابتدایی در صلح و صفا در حال انجام بود حالا به معضل اصلی مسئولان دو باشگاه تبدیل شود. از این رو نساجی‌چی‌ها در حالی که می‌توانستند از این انتقال به راحتی و به سرعت پول درآورند و خرج تیم خصوصی خود کنند حالا باید برای احقاق حق خود منتظر رایی باشند که شاید به ضررشان تمام شود.

در روز‌های ابتدای مذاکره، استقلالی‌ها حاضر به پرداخت غرامت ۴ میلیارد تومانی به باشگاه نساجی در ازای رضایتنامه فکری شدند ولی ناگهان موضع باشگاه نساجی تغییر کرد و جلسه شبانه مسئولان دو باشگاه به نتیجه نرسید. باشگاه نساجی فکری را به تمرینات فراخواند. فکری به تمرینات رفت ولی چون اخبار ضد و نقیض شنیده بود تیم را تمرین نداد.

به نظر می‌رسید فکری درست شنیده بود؛ استقلالی‌ها حاضر به پرداخت ۴ میلیارد تومان بودند ولی نساجی دیگر حاضر به دریافت آن نبود و پول بیشتری می‌خواست. آنها که می‌دانستند مدیران باشگاه استقلال تحت فشار هستند اول روی خوش نشان دادند، ولی به سرعت تغییر موضع داده و برای این انتقال ۷ میلیارد تومان طلب کردند. ادعایی که استقلالی‌ها را از مذاکره با باشگاه منصرف و محبور کرد با فکری وارد مذاکره شوند.

 
ادعای نساجی‌چی‌ها این بود که فکری طبق بندی در قراردادش باید مبلغی معادل ۵ برابر قراردادش را در ازای رضایتنامه پرداخت کند ولی فکری بر این باور است که او برای رضایت نامه باید مبلغ ۵ برابر دریافتی خود را بپردازد و او تا کنون ۲۵ درصد دریافت کرده است.

البته که نساجی با مذاکره با دیگر مربیان و انتخاب فاضلی نشان داد برنامه‌ای برای همکاری با فکری نداشت ولی در نهایت نتیجه این شکایت‌ها است که ثابت می‌کند حق با استقلال است و نساجی دندان‌گردی کرده یا این نساجی است که بیشترین سود را از این دعوا برده است./میزان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار
پربازدیدترین

مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

آرشیو