امروز : جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۱۳ PM

برکناری ناگهانی شش معاون و مدیر ارشد شهرداری ساری / چه کسانی جایگزین شدند؟

شهرداری ساری+عبارت
    -     کد خبر: 56176
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۱۲|۱۲:۱۱
سرویس : جامعه >> شهری
عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در احکام جداگانه ای مدیران جدید مجموعه شهرداری را منصوب کرد.

عبارت: به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، علیرضا باقریان معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری مرکز مازندران اظهار داشت: عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در احکام جداگانه ای مدیران جدید مجموعه شهرداری را منصوب کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری با اشاره به عزم جدی عباس رجبی شهردار ساری بر بهینه سازی مداوم سازمانی و شتاب مضاعف در خدمت رسانی به شهروندان بیان داشت: شهردار ساری خواستار خدمت بی وقفه و بی منت از همه مدیران مجموعه شهرداری است.

وی افزود: در این انتصابات، امیرحسین پاکزاد به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری ، مرتضی بربسته به عنوان سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق شهرداری ساری منصوب شدند.

باقریان ادامه داد: در این حکم، عباس راد به عنوان سرپرست امور مالی منصوب شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری ساری گفت: شهردار ساری در ادامه انتصابات جدید شهرداری ، طی حکمی حمید فضل الله نژاد را به عنوان سرپرست جدید سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری منصوب کرد.

وی اظهار داشت: محمد رضایی فرح آبادی و عسگر متانی نیز به ترتیب به عنوان سرپرست کارپردازی و سرپرست تملکات شهرداری منصوب شدند.

باقریان افزود: با جلسات مداومی که شهردار ساری با معاونان و مدیران و روسای سازمان های تابعه داشته است، عطف به منویات مقام معظم رهبری(مدّظلّه‌العالی) در خصوص شفافیت امور مالی در سازمان ها، پاک‌دستی و کار جهادی را بارها از مدیران زیرمجموعه خود خواستار بود. لذا مجموعه شهرداری ساری به صورت مداوم و مستمر این امور را سرلوحه کار خود خواهد داشت و اولویت اول و بی بدیل، خدمت به شهروندان و پیشبرد توسعه و آبادانی شهر و تحقق مطالبات بحق مردم خواهد بود.

 

اسامی تغییرات مدیریتی به شرح ذیل می باشد:

مرتضی بربسته به عنوان سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق

 

امیرحسین پاکزاد به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری

 

حمید رضا فضل لله نژاد به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

 

محمد رضایی فرح آبادی به عنوان سرپرست کارپردازی

 

عسگر متانی به عنوان سرپرست تملکات

 

سید عباس راد سرپرست امور مالی

 

عباس رجبی شهردار ساری به تغییراتی ناگهانی و گسترده دست زد که برخی از آنها منصوبین خود او بودند.
این جابجایی ها بعد از آن رخ داد که خبری در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر بازداشت یکی از مدیران نزدیک به وی توسط سربازان گمنام امام زمان منتشر شد.

عبارت نمی‌تواند مستقلاً خبر این بازداشت را تایید کند اما به هرحال بعد از دستگیری مدیرعامل منصوب رجبی در سازمان آرامستان، اگر خبر بازداشت اخیر صحت داشته باشد باید گفت شهردار جدید ساری کارنامه عجیبی از خود به جای گذاشته است.

گفتنی است محمد حسین قبادی معاون شهر سازی و امور مناطق , مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری ،مجید مزنگی مدیر عاملی سازمان ساماندهی مشاغل شهری ،رضوی مدیر تملکات از جمله مدیرانی بودند که از سمت خود برکنار شدند.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

رضا
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
چه پاکدستی؟ رجبی که با حمایت مستقیم استاندار و عشوری شهردار شد تا بقول خودشون اسناد اتهامی عبوری رو افشا کنه، خودش ته چاه رفته، رجبی بای بای. استاندار در روز معارفه عبوری بعنوان معاون وزیر بجای حمایت و افتخار، او ن تهمت هارو به عبوری زد تا مثلا جلوی حکم عبوری رو بگیره!! بجای استفاده از ظرفیت عبوری، مشغول نابود کردن عبوری هستن، الآن بابل با استفاده از این ظرفیت تا سال دیگه ببین چه پیشرفتی میکنه. بعد اینجا هنوز میخوان عبوری رو دستگیر کنن!! ساری و ساروی تا ابد نام مهدی عبوری رو فراموش نخواهد کرد.