امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۲:۵۸ PM
یادداشت روز عبارت
در حاشیه راه اندازی پرواز اصفهان ‌ـ وین؛

چه خبر از پرواز ساری ـ دبی و ساری ـ آستاراخان؟/قیاس استاندار ما با اصفهان شوخی است!

فرودگاه ساری و اصفهان - سایت عبارت
    -     کد خبر: 5621
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۲۰|۲۳:۵۱
یادمان می آید یکی از وعده های همیشگی آقای دکتر فلاح در دیدار با روس ها، راه اندازی پرواز ساری ـ آستارخان بود که مثل دیگر وعده های ایشان نظیر به آب انداختن کشتی گردشگری محقق نشد.

عبارت ـ گروه اقتصاد: اصفهانی ها بعد از راه اندازی سه پرواز خارجی پس از برجام، چند روز پیش موفق شدند پرواز مستقیم اصفهان ـ وین را نیز راه اندازی کنند.

قیاس مازندران و اصفهان دیگر از هرنظر تکراری شده و البته در مورد کیفیت فرودگاهی مع الفارغ به نظر می رسد. اما شاید بد نباشد این نکته را متذکر شویم که استاندار اصفهان حتی یک سفر هم به اتریش نرفته اما استاندار مازندران در این سه سال بیش از انگشتان یک دست با روس ها مراوده داشته است. یا آنها به مازندران آمده اند یا ما مهمان آنها شده ایم و تا یادمان می آید یکی از وعده های همیشگی آقای دکتر فلاح  در دیدار با روس ها، راه اندازی پرواز ساری ـ آستارخان بود که مثل دیگر وعده های ایشان نظیر به آب انداختن کشتی گردشگری محقق نشد.

فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری بی شک عجیب ترین فرودگاه استانی در ایران است. فرودگاهی که بر سردرش نام "ساری" نوشته شده اما در محدوده جغرافیایی میاندرود است. فرودگاهی که نام بین المللی را یدک می کشد اما با قطع شدن سفر حج حالا هرزگاهی مسافران را برای سفر زیارتی به عراق می برد و بین المللی بودنش در همین چند سفر سالیانه خلاصه می شود.

حتما به یاد دارید که با حضور محمد دامادی نماینده وقت مجلس نهم و احسانی معاون استاندار مازندران، پرواز دبی ـ ساری راه اندازی شد. اما حتی 4 سفرهم انجام نداد و هنوز اوج نگرفته زمینگیر شد.

بهانه این بود که شرکت ها و تورلیدرهای بزرگ اجازه این کار را نداده اند و این یعنی زور 4تا شرکت فروش بلیط از استانداری و نماینده مجلس هم بیشتر است و این تاسف مازنی ها را عمیق تر می کند.

حالا هم نه برای اینکه دل مازندرانی های عزیز را آب کنیم، بلکه تنها برای یادآوری و ثبت در تاریخ به افتتاح خطر پروازی اصفهان ـ وین اشاره کردیم تا بگوئیم استان های دیگر کشور در حال استفاده هر چه بهتر از برجام هستند اما ما دست روی دست گذاشته ایم و پس از برجام نه تنها صادرات و روابط خارجی مان رونق نگرفته، بلکه حتی عراقی ها هم مرغ ما را پس می فرستند و هنوز اندر خم یک کوچه بسته بندی و کیفیت اقلام صادراتی هستیم. حالا خط پروازی، کشتی تفریحی و روابط فرهنگی و...پیشکش!

قابل توجه استاندار محترم مازندران که نه عذرخواهی بلدند و نه استعفا، باید عرض کنیم که زیانی که از مدت زمان حضور شما به مازندران رسید کم از حمله مغول ها به ایران نبود. این مورد را البته من باب مزاح گفتیم تا خلق آقای استاندار تنگ نشود و خدای ناکرده به ایشان برنخورد، چون هرچه باشد آقای فلاح با دشواری و تلاش موفق شدند حتی زودتر از وعده دوساله شان، چهره مازندران را عوض کنند.

مخاطبان عزیز این شما و این هم چهره تازه مازندران!

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

بهنام
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴
جانا سخن از زبان ما می گویی.
امیر
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
مثل همیشه عالی وبسیار منطقی. ولی کو گوش شنوا وچشم بینا؟؟
saravi
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۲
عاشق این سوژه هایی هستم که پیدا می کنید. بیچاره ما ساروی ها که توی خودمون نمی تونیم به هخم کنار بیائیم چه برسد به استان و کشور. الان دو تا نماینده شهرمون مدام واسه هم نقشه می کشن
پربازدیدترین

بازگشت عبوری به فرمول یک/ چگونه می توان یک موج را متوقف کرد؟

آدرس غلط ندهید آقای لاشکی / حداقل بهانه های بهتری می‌آوردید

سندی که فصل الخطاب پرتاب تیر آرش از ساری است/ لطفا تن «فخرالدین اسعد» را در گور نلرزان آقای ابراهیم زاده!

خانم جمشیدی من به شما پاسخ میدهم/"تصویر مدیریت زنان در دولت تدبیر و امید اینگونه سهم خواهانه نیست"

عسگری نیکزاد از هفت خان گذشت و مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد

تسلیت گویی و همدردی مردم ساری و مسئولان استانی با بیت شهیدان عبوری به مناسبت درگذشت حاج حسن عبوری

آتش به اختیار با فریاد خاموش نمی شود/ آقای استاندار! برکناری فرماندار کمترین توقع است

هرگز از استیضاح کردان پشیمان نشدم/ گفتم شما پرونده داری فلان جا نامزد نشو/برای اولین بار در تاریخ مجلس به خاطر او ماده ۱۰۳ را تقاضا کردیم

میانگین حقوق کارمندان دولت اعلام شد

نگاهی به دلایل حمایت علی لاریجانی از حسن روحانی/ آیا پسر شیخ هاشم سودای ریاست جمهوری دارد؟

آرشیو