امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۲۴ PM

سفر به گلستان هم ممنوع شد

ترافیک + جاده + پلیس +عبارت
    -     کد خبر: 56219
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۱۴|۱۰:۱۵
دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: با پیگیری مجمع نمایندگان گلستان این استان در لیست استان‌هایی که محدودیت تردد و ممنوعیت سفر در آنها اعمال می‌شود، اضافه شد.

عبارت: رحمت‌الله نوروزی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: روند همه‌گیری کرونا در استان گلستان افزایشی است و بیش از نیمی از شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی افزود: در عین حال همجواری با برخی استان‌ها از جمله مازندران و قرار گرفتن در مسیر مشهد مقدس سبب شده گلستان همواره یکی از استان‌های مسافرپذیر کشور باشد که با اوج‌گیری دوباره کرونا مشکلات زیادی برای مردم استان و کادر درمانی ایجاد خواهد کرد.

دبیر مجمع نمایندگان استان بیان داشت: براساس ابلاغ وزارت کشور مبنی بر " اعمال محدودیت تردد و ممنوعیت سفر" در تعطیلات پیش رو ( از دوشنبه تا روز جمعه) 25 استان کشور شامل این محدودیت شدند که استان گلستان جز این استان‌ها نبود.

وی گفت: با پیگیری‌هایی که انجام دادیم و بعد از موافقت ستاد ملی کرونا و وزارت کشور، از ظهر روز گذشته ( سه شنبه) طرح ممنوعیت تردد و سفر به استان گلستان اجرایی شده است.

براساس ابلاغیه وزارت کشور از ظهر روز دوشنبه 14 آبان ماه لغایت ساعت ٢٤ شانزدهم آبان ماه، ورود و خروج خودروهای شخصی به استان‌های مشمول طرح " اعمال محدودیت تردد" ممنوع بوده و پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه 500 هزار تومانی برای متخلفان اقدام می‌کند./تسنیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال