امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۰۰ PM

حمایت استاندار مازندران از نساجی در آستانه شروع لیگ برتر

نساجی+عبارت
    -     کد خبر: 56314
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۱۵|۲۱:۲۵
استاندار مازندران در آستانه آغاز بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور ، برای تیم نساجی تنها نماینده استان های شمالی در این مسابقات آرزوی موفقیت کرد.

عبارت: سوت آغاز رقابت‌های لیگ بیستم فردا جمعه در چهار شهر کشور به صدا در می‌آید و هشت تیم در نخستین روز این رقابت‌ها به مصاف هم می‌روند که نماینده مازندران هم در میان آنها است.

نساجی مازندران که امسال سومین سال حضورش را در لیگ برتر تجربه می کند ، فردا در اراک مقابل تیم تازه‌وارد لیگ برتر، یعنی آلومینیوم اراک قرار می گیرد.

احمد حسین زادگان در پیامی که شامگاه پنجشنبه منتشر کرد ، خطاب به بازیکنان و کادر فنی نساجی نوشت : مازندرانی های عزیز چه بر سکوهای تشویق و تهییج شما جوانان غیور در ورزشگاه ها نشسته باشند و چه در خانه هایشان از قاب جادویی تلویزیون نظاره گر هنرنمایی شما در مستعطیل سبز باشند، دل هایشان در گرو دلبستگی به شماست و برای تداوم موفقیت های شما دعا می کنند.
نماینده عالی دولت در مازندران تاکید کرد : به خود می بالیم که شما جوانان باغیرت، نمایندگان شایسته دیار علویان هستید و برای شکوه و عظمت نام مازندران در بالاترین سطح فوتبال کشور از دل و جان مایه می گذارید.
حسین زادگان نوشت : دعای خیر مردم این خطه سبز که تلاشتان در این شرایط؛ نویدبخش امید و نشاط برای آنان بویژه جوانان فوتبال دوست این سامان است؛ بدرقه راهتان است.
استاندار مازندران تصریح کرد : ما نیز برای تمهید امکانات و تجهیزات مورد نیاز و پشتیبانی از نماینده غیور مازندران در لیگ برتر فوتبال در طول این مسیر در تمام لحظه های دشوار و آسان کنار شما هستیم و برای پیروزی و موفقیت کادر فنی تیم نساجی و شما دلیرمردان خطه مازندران در این رقابت ها دعا می کنیم.

نساجی مازندران که فصل نوزدهم لیگ برتر را با کسب ۳۸ امتیاز از ۳۰ بازی به پایان رساند و در رتبه نهم جدول پایان فصل قرار گرفت ، فردا با ترکیبی کاملا جدید هم در مجموعه بازیکنان و هم کادر فنی به مصاف حریف می رود.

نماینده استان های شمالی کشور در لیگ برتر فوتبال که دوره پس از پایان لیگ نوزدهم را پرتنش پشت سر گذاشته ، فردا از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در استادیوم ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) اراک مقابل تیم تازه لیگ برتری شده آلومینیوم این شهر قرار می‌گیرد تا مانند فصل قبل که نخستین دیدارش مقابل تیم تازه‌وارد گل‌گهر سیرجان و در زمین حریف رقم خورده بود، در این فصل نیز لیگ را در زمین حریف و مقابل یک تیم تازه‌وارد آغاز کند.

آلومینیوم اراک با هدایت رسول خطیبی، مهاجم سال‌های نه چندان دور تیم ملی موفق به کسب سهمیه حضور در لیگ برتر شد و فردا نیز با همین سرمربی جوان قرار است مقابل نساجی مازندران قرار بگیرد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال