امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۱۷ PM
اختصاصی عبارت
پیش‌بینی عبارت درباره مشکلات شهرداری ساری محقق شد؛

شهردارساری دستگیر شد/ جزئیات بازداشت رجبی و جعبه سیاهش/ آنها که به عبوری تهمت فساد می‌زدند، خودشان پدرخوانده بودند!

عباس رجبی+عبارت
    -     کد خبر: 56316
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۱۷|۱۱:۰۶
سرویس : جامعه >> شهری
در عرض کمتر از یکسال سه مدیر منصوب شهردار توسط نهادهای امنیتی و اطلاعاتی بازداشت شده‌اند. سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه در راستای مبارزه با فساد سومین دستگیری خود در یکماه اخیر را عملیاتی کردند تا شوکی بزرگ به ساروی‌ها وارد شود.

عبارت-گروه شهری: کار تمام شد. عباس رجبی که با شعار پاکدستی، تلاش و سازندگی و انتقاد از وضعیت مالی و عملیاتی دوران عبوری به شهرداری ساری رسیده بود با دستبند توسط سازمان اطلاعات سپاه از خانه‌اش بیرون کشیده شد تا بدل به نمونه‌ای از شکست کامل در حوزه‌ی اقتصادی، اجرایی و پاکدستی شود.
خبر دستگیری عباس رجبی شهردار مدعی پاکدستی توسط سایت بلاغ مازندران که از رسانه‌های نزدیک به محافظه کاران است نیز تایید شده و اکنون باید در انتظار نتیجه بازجویی از رجبی نشست.

دستگیری رجبی و جعبه سیاهش در یک روز تحقق پیش بینی دو هفته قبل عبارت است.(برای خواندن این گزارش اینجا کلیک کنید.)
عباس رجبی در شعارهایش «ساری را برای همه» میخواست اما معلوم شد منظورش از همه خودش و رفقا بوده.

به گزارش عبارت خبر دستگیری شهردار و یار نزدیکش در شهرداری ساری سومین گلوله به پیکر نیمه‌جان عباس رجبی بود که کارش را ساخت و حالا باید در بازداشتگاه اطلاعات سپاه درباره تخلفات گسترده و سازمان یافته اش توضیح دهد. البته این بار دیگر نمی‌تواند برای عبوری داستان سرایی کند و باید از خودش مایه بگذارد.
این همان آقای شهرداری است که بعد از انتشار گزارش انتقادی عبارت از طریق تنگل‌هایش ما را به دروغگویی و باجگیری متهم کرد. اما تنها دو هفته زمان نیاز بود تا مردم بفهمند دروغگو و باجگیر کیست!

در عرض کمتر از یکسال سه مدیر منصوب شهردار توسط نهادهای امنیتی و اطلاعاتی بازداشت شده‌اند. سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه در راستای مبارزه با فساد سومین دستگیری خود در یکماه اخیر را عملیاتی کردند تا شوکی بزرگ به ساروی‌ها وارد شود.
به گزارش عبارت بعد از رسوایی آرامستان ساری بسیاری فکر می‌کردند این تنها یک اتفاق است و تیم جدید شهرداری که مدام از پاکدستی و خدمت حرف می‌زنند و بدهی دوران عبوری را بعنوان خیانتی بزرگ در نظر می‌گیرند، خودش آب زلال و رستم دستان است.
آنقدر از بدهی دوران عبوری گفتند و برای شهردار سابق جرم تراشیدند که خدا یکسال نشده حقیقت ماجرا را برای مردم روشن ساخت و تشت رسوایی حضرات از پشت بام دروغگویی افتاد.
آنها که مدام با حرفهای درگوشی خبر از دستگیری عبوری به زودی می‌دادند، حالا خودشان گرفتار شدند و معلوم شد باید روبروی آینه، انگشت اشاره را به سمت چه کسی دراز کنند!

فارغ از ماجرای عبوری آنچه دردآور می‌نمود بی‌عملی، ضعف در برنامه ریزی، بی‌توجهی به خواست عمومی مردم، انحراف جدی در شناخت اولویتها و البته تخریب و تهدید و تهمت به منتقدان بود.
کسانی که حتی به مردگان رحم نکرده و به خاطر تخلف مالی در آرامستان دستگیره شدند آنقدر ادعای پاکدستی کردند که خبر دستگیری شان کمر شهر را شکسته. ساری در ۱۵ ماه اخیر به حال خود رها شده و تنها حرکت و جنبش موجود جلو و عقب کردن چند لودر در پروژه پل تا پل است که حالا با دستگیری رجبی آنهم از حرکت باز خواهد ایستاد.
بحث تایید صلاحیت رجبی نقل محافل بود چراکه او برای تصدی مدیرعاملی سازمان پسماند تایید صلاحیت نشده بود و امروز و با دستگیری‌اش توسط سازمان اطلاعات سپاه این سوال مطرح شده که رجبی چگونه برای شهرداریِ بزرگترین شهر مازندران تایید شد، درحالی‌که پیشتر نتوانسته بود تاییدیه اش را برای سازمان پسماند بگیرد!؟


عبارت به زودی گزارش مفصلی درباره وضعیت شهرداری ساری منتشر خواهد کرد. ما را دنبال کنید...

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال