امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۱۲ PM

تفاهم نامه ۳۸ میلیاردی صداوسیما و استانداری مازندران

حسین زادگان+عبارت
    -     کد خبر: 56452
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۰|۱۲:۱۲
سرویس : سیاست >> دولت
تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی همکاری مشترک معاونت توسعه و فناوری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با استانداری مازندران در تهران به امضای علیدادی، معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندارن رسید. ‎

عبارت-گروه خبر: ایران اسلامی بدنبال دست یابی به سند چشم انداز 20 ساله در افق 1404 کشوری است؛ توسعه یافته با جایگاه اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه و الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده در روابط بین الملل...

استان مازندران با عنایت به ظرفیت های و مزیت های مختلف در حوزه های کشاورزی، شیلات، صنایع دستی، گردشگری بمنظور ایجاد توسعه پایدار در گام دوم انقلاب اسلامی لازم است تا امکانات و تجهیزات رسانه ای خود را برای ساخت برنامه های فاخر و ارائه توانمندی ها در کنار دیگر ظرفیت ها تقویت نماید.

بدین منظور؛ تامین اعتبار توسعه و بروزرسانی زیرساختهای فنی صدا و سیمای مرکز مازندران، ایستگاه های تلویزیونی، رادیویی و تکمیل و توسعه پوشش دیجیتال 60 ایستگاه، راه اندازی نودال، تکمیل دیتا سنتر، HD سازی واحد سیار مرکز و ... از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

برای اجرای این تفاهم نامه، سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران مبلغ 210 میلیارد ریال و استانداری مازندران بالغ بر 170 میلیارد ریال در دو سال از زمان امضای این تفاهم نامه هزینه می کنند.

گفتنی است؛ در این نشست هادی ابراهیمی، رییس صدا و سیمای مرکز مازندران و مفیـد غـلامی راد، رئیس سازمـان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال