امروز : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۵:۱۵ PM

آخرین وضعیت کرونا در مازندران / بستری بیمار کرونایی در بیمارستان های استان

کرونا+عبارت
    -     کد خبر: 56678
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۷|۱۰:۰۴
کاهش بیماران کرونایی در مازندران امیدبخش بوده و نشان می دهد پروتکل های بهداشتی که عادی انگاری شده بود دوباره توسط مردم اجرایی شده و همچنین محدودیت ها توانسته تا حدی از شیب تند شیوع این ویروس در این استان بکاهد هم اکنون ۷۹۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های این منطقه بستری هستند.

عبارت: سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۰۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۶۴۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۵۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۴۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰بیمارجدید بستری و ۲۱ بیمار هم  ترخیص شدند و  ۳۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال