امروز : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۰۷ PM

پرونده فساد شرکت گاز مازندران و شهرداری ساری در اختیار سپاه / آزادی موقت بازداشت شده ها شایعه است

سردار پاسدار سیاوش مسلمی+عبارت
    -     کد خبر: 56770
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۸|۱۹:۳۱
فرمانده سپاه کربلا گفت که پرونده فساد اقتصادی شرکت گاز مازندران و شهرداری ساری در اختیار این نهاد و در مرحله تحقیقات اولیه قرار دارد و بزودی تعیین تکلیف می‌شود.

عبارت: سردار پاسدار سیاوش مسلمی روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ،افزود : برخورد با اخلالگران اقتصادی وظیفه انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و سپاه به صورت شبانه روزی در این زمینه فعال است و با کسی تعارف ندارد.

وی ادامه داد : سپاه با هر کسی که بخواهد به بیت المال دست اندازی و خارج از ضوابط قانونی عمل کند با او برخورد می‌کند و به پشتوانه قانون دست مفسدان اقتصادی را قطع  خواهد کرد.

سردار مسلمی گفت : در پرونده شرکت گاز مازندران و شهرداری ساری همچنان در پی اسناد و مدارک و تحقیقات بیشتری هستیم . البته تحقیقات در مورد شرکت گاز تقریبا در شرف تکمیل است ، اما در مورد شهرداری ساری به واسطه گستردگی زیاد این مجموعه و با این که اسناد زیادی و قابل توجهی در اخیتار داریم ولی در مرحله تحقیقات اولیه هستیم.
وی آزادی متهمان پرونده این دو پرونده فساد اقتصادی را تکذیب کرد و افزود : آزادی دستگیر شدگان فقط شایعه است . افراد دستگیر شده در دست قانون هستند و بهتر است مردم به شایعات توجه نداشته باشند.

پرونده فساد شهرداری ساری تابستان سال ۹۷ به صورت رسمی از سوی دادگستری مازندران رسانه ای شد. در این پرونده تاکنون پنج تن از ۹ عضو شورای اسلامی شهر ساری ، تعدادی از مدیران و کارکنان شهرداری و پیمانکاران آن دستگیر  شدند. دستگیری شهردار جدید ساری در ۱۷ آبان ماه امسال هم برگ جدیدی بر پرونده فساد شهرداری ساری که دادگستری مازندران هم آن را گسترده و پیچیده توصیف کرد ، افزوده است.

پرونده فساد در شرکت گاز مازندران هم پنجم آبان ماه امسال با دستگیری مدیرعامل آن رونمایی شد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال