امروز : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۲۷ AM

بررسی پرونده جنگل‌های آق‌مشهد در دیوان عالی کشور / اوقاف و منابع طبیعی حرف های غیرواقعی مطرح نکنند

حجت‌الاسلام سید احمد مرتضوی‌+عبارت
    -     کد خبر: 56839
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۸/۲۹|۱۸:۴۰
رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه اوقاف و منابع طبیعی مطالبی که واقعیت ندارد را درباره مالکیت جنگل‌های آق‌مشهد مطرح نکنند، گفت: آن چیزی که در پرونده‌ها و مستندات دو سازمان وجود دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد و امروز هم آمده‌ایم منطقه را مورد بازدید قرار دادیم و طبق قانون نظرات هر دو طرف را می‌شنویم و تصمیم‌گیری خواهد شد.

عبارت: حجت‌الاسلام سید احمد مرتضوی‌مقدم رئیس دیوان عالی کشور پیش از ظهر امروز با حضور رئیس‌کل دادگستری مازندران، دادستان ساری و جمعی از مسؤولان منابع طبیعی و اوقاف مازندران از موقوفه آق‌مشهد ساری بازدید به‌عمل آورد.

حجت‌الاسلام سیداحمد مرتضوی‌مقدم در حاشیه این بازدید اظهار کرد: آن چیزی که در پرونده‌ها و مستندات دو سازمان وجود دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد و امروز هم آمده‌ایم منطقه را مورد بازدید قرار دادیم و طبق قانون نظرات هر دو طرف را می‌شنویم و تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اوقاف و منابع طبیعی مطالبی که واقعیت ندارد را مطرح نکنند، افزود: در جامعه این طور مطرح نشود که مثلا اوقاف دارد جنگل‌ها را تخریب می‌کند، نه اینطور نیست.

رئیس دیوان عالی کشور تصریح کرد: آن چیزی که وقف باشد می‌گوییم وقف است و باید به وقف عمل شود؛ اگر جایی وقف نباشد می‌گوییم وقف نیست و در این زمینه طرفداری هم نمی‌کنیم و هرچه که به واقعیت برسیم اعلام خواهیم کرد./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال