امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت : ۲:۱۳ AM

اعمال محدودیت‌ها در جلسات علنی مجلس

مجلس+عبارت
    -     کد خبر: 56864
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۹/۱|۱۱:۱۳
سرویس : سیاست >> مجلس
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از فردا (یکشنبه) و به مدت دو هفته جلسات علنی خود را به دو صورت حضوری و مجازی برای نمایندگان برگزار می‌کند.

عبارت:سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از فردا (یکشنبه) و به مدت دو هفته جلسات علنی خود را به دو صورت حضوری و مجازی برای نمایندگان برگزار می‌کند.

 محمدحسین فرهنگی افزود: در دو هفته آتی و در روز‌هایی که جلسات علنی مجلس برگزار می‌شود، نیمی از نمایندگان در صحن علنی حضور خواهند داشت و نیمی دیگر نیز به صورت مجازی در سالن‌های مجاور صحن علنی از جمله سالن مشروطه حضور می‌یابند و مجلس به وظیفه قانون گذاری خود خواهد پرداخت.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس همچنین گفت: فاصله صندلی‌های نمایندگان در صحن علنی مجلس ۳ متر از هم تعیین شده و ما امروز به صورت آزمایشی در صحن علنی و سالن‌های مجاور طریقه برگزاری جلسات علنی به صورت ترکیبی و مجازی را انجام می‌دهیم.

آقای فرهنگی تصریح کرد: در زمان برگزاری جلسات علنی حضور تمامی نمایندگان در بهارستان الزامی است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس افزود: این هفته و هفته آینده مجلس روز‌های یکشنبه و چهارشنبه جلسات علنی خواهد داشت و کمیسیون‌های مجلس فقط در روز‌های دوشنبه و سه شنبه صبح برگزار خواهد شد.

آقای فرهنگی ساعت پایان جلسات علنی مجلس و کمیسیون‌ها را یازده و نیم صبح اعلام کرد و گفت: در این دو هفته و زمان محدودیت‌های کرونایی پذیرایی از نمایندگان و همچنین مراسم نماز جماعت برگزار نخواهد شد./صداوسیما

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال