امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۰۳ PM

آخرین توضیحات دادگستری درباره تخریب خانه‌ای در هرمزگان / کارکنان شهرداری حکم قضایی نداشته‌اند / مسکن جدید و درمان رایگان برای خانواده بندرعباسی

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان+عبارت
    -     کد خبر: 56885
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۹/۱|۱۴:۰۹
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان پیرامون به تشریح جدیدترین اقدامات دستگاه قضا برای خانواده آسیب دیده حادثه تخریب در بندرعباس پرداخت و گفت: کارکنان شهرداری بندرعباس در این مورد حکم قضایی نداشته‌اند.

عبارت: علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در شبکه خبر پیرامون جدیدترین اقدامات دستگاه قضا برای خانواده آسیب دیده حادثه تخریب در بندرعباس، اظهار کرد: کارکنان شهرداری بندرعباس در این مورد حکم قضایی نداشته اند.

وی افزود: اولویت برخوردها در دستگاه قضایی برخورد با دانه درشت‌ها و صاحبان قدرت است. در مواجهه با تخلفات مستضعفین و محرومین باید خیرخواهانه برخورد کنیم و این رویکرد دستگاه قضایی است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: از زمانی که فیلم در فضای مجازی انتشار یافت بلافاصله ورود و موضوع را به صورت حضوری پیگیری کردیم و از دستگاه‌هایی که این اقدامات را انجام داده بودند، توضیح خواستیم.

صالحی ادامه داد: پرونده قضایی تشکیل شد که در حال بررسی و تحقیقات است. پیگیری‌های لازم انجام شده و خانه‌ای برای این خانواده رهن شده که در آن ساکن شوند و هزینه درمان هم به صورت رایگان انجام می‌شود./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
پربازدیدترین