امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۴ AM
اختصاصی
موسوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران در گفتگو با عبارت:

۱۰۰ واحد تولیدی توسط بانکها واگذار شده/هرکسی به آمار شک دارد با هزینه ما برود بازدید/ احتکار و کالای قاچاق در شهرک ها را تکذیب می کنم

سید مصطفی موسوی+عبارت
    -     کد خبر: 57226
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۶|۱۸:۰۳
در سالهای گذشته ۱۸۶ واحد صنعتی و تولیدی واقع در شهرک‌های صنعتی در تملک بانک‌های استان قرار داشت که خوشبختانه با فشارهای سنگین بر مدیران بانک‌ها و برگزاری جلسات فراوان ۱۰۰ مورد از آنها واگذار شده و فعلا ۸۶ واحد در شهرک های صنعتی در تملک بانک‌هاست.

عبارت ـ گروه اقتصادی: سید مصطفی موسوی؛ مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی مازندران در گفتگو با خبرنگار عبارت در ساری با رد انتقاد برخی رسانه‌ها مبنی بر ارائه آمار نادرست از احیای واحدهای صنعتی استان گفت: در سالهای گذشته 186 واحد صنعتی و تولیدی واقع در شهرک‌های صنعتی در تملک بانک‌های استان قرار داشت که خوشبختانه با فشارهای سنگین بر مدیران بانک‌ها و برگزاری جلسات فراوان 100 مورد از آنها واگذار شده و فعلا 86 واحد در شهرک های صنعتی در تملک بانک‌هاست.

واگذاری به بانک ها به معنی آغاز فوری تولید نیست

موسوی افزود: البته باید توجه داشت واگذاری بانک به معنی راه افتادن فوری آن واحدهای تولیدی نیست و باید تا اجرای امور اداری و راه اندازی مجدد آنها صبر کرد. البته این شامل همه موارد نمیشود و از 100 مورد تابحال بیش از 20 مورد به چرخه بازگشته‌اند و مشغول تولید و اشتغالزایی هستند.

مدیرعامل شرکت شهرهای صنعتی مازندران تاکید کرد: اگر خبرنگار یا رسانه‌ای در این مورد شک دارد با هزینه شهرک‌ها آنها را برای بازدید به این کارخانه‌ها یا کارگاه‌ها می‌فرستیم تا اطمینان حاصل کند.

وی بعنوان نمونه به شرکت ریواس در کیاسر اشاره کردو اظهار داشت: این شرکت در تلملک بانک و راکد بود اما تا یکماه دیگر پروانه‌اش را دریافت می‌کند و با اشتغالزایی به چرخه تولید وارد می‌شود.

احتکار و کالای قاچاق در شهرک ها وجود ندارد

موسوی در ادامه در واکنش به برخی اخبار مبنی بر احتکار یا قاچاق کالا در سوله‌های واقع در شهرک های صنعتی استان گفت: بنده این مسئله را تکذیب می‌کنم و طبق قانون اساسا امکان اجاره به غیر ممنوع است و اگر هم موردی گزارش شود ما به سرعت برخورد می‌کنیم و تابحال4 بار در این باره اطلاعیه صادر کرده و در ورودی شهرک‌های صنعتی بنر نصب کرده‌ایم. خوشبختانه تا امروز گزارشی هم در این مورد نداشته‌ایم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال