امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۳۱ AM
آخرین اخبار:
عناوین روزنامه های مازندران امروز / وقتی پای انتخاب بین بد و بدتر در میان است / تاریخ در مازندران خاک می خورد / به روی مبارکمان نیاوریم! عناوین روزنامه های ورزشی امروز / پای استقلال لرزید! / برد حساب شده با شلیک تماشایی / نازک نارنجی نباش! / داغی که تازه شد عناوین روزنامه های امروز / جدال پاستور و بهارستان در میدان بودجه / جنجال در دروازه دولت / تور شریک ترامپ برای دلار ایرانی ها / مابه التفاوت ارز در جیب مردم مدیر مورد نظر در دسترس نمی‌باشد، لطفاً دیگر تماس نگیرید افشای حقایقی تازه از کلیپ جنجالی قطع درختان مرکبات در سوادکوه پشت پرده ارسال پیامک‌ها برای دریافت سود سهام عدالت هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ورود و خروج به شهرهای نارنجی همچنان ممنوع / وضعیت کرونایی استان شکننده است ایجاد اشتغال برای ۳۰۰۰ فرزند ایثارگر در مازندران / دستور ساخت یک هزار واحد مسکونی در استان خسارت شدید طوفان به خانه جویباری ها / تخریب ۶۰ تا ۹۰ درصدی برخی منازل برقراری پرواز مستقیم از ساری به یک کشور همسایه / قفل صادرات مازندران بالاخره گشوده می شود؟
گفتگوی اختصاصی عبارت
رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران:

وضعیت شورا و شهرداری ساری در همین هفته روشن می‌شود / فرماندار و مدیرکل شهری استانداری بر اجرای امور نظارت می‌کنند / منتظر پاسخ وزارت کشور هستیم

مهدی رازجویان+عبارت
    -     کد خبر: 57238
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۶|۲۰:۱۶
سرویس : سیاست >> دولت
معاون امور عمرانی استانداری مازندران دلیل سکون فعلی را انتظار برای پاسخگویی وزارت کشور اعلام کرد و گفت: آخرین وضعیت شورا و شهرداری طی نامه‌ای به اطلاع وزارت کشور رسیده و روند انحلال شورا نیز تشریح شده است و منتظر اعلام این وزارتخانه هستیم.

عبارت: مهدی رازجویان معاون امور عمرانی استانداری مازندران در گفتگو با عبارت از انحلال شورای شهر دوره‌ی پنجم ساری با قرار قضایی خبر داد و گفت: استانداری کاملا وضعیت را رصد می‌کند و انشالله تا اواخر همین هفته درباره شورای شهر و شهرداری ساری تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وی افزود: مدیرکل امور شهری استانداری و فرماندار ساری تا تعیین تکلیف شورا و شهرداری بر امور جاری مرکز استان نظارت و رسیدگی می‌کنند و در شهرداری حاضر خواهند شد.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران دلیل سکون فعلی را انتظار برای پاسخگویی وزارت کشور اعلام کرد و گفت: آخرین وضعیت شورا و شهرداری طی نامه‌ای به اطلاع وزارت کشور رسیده و روند انحلال شورا نیز تشریح شده است و منتظر اعلام این وزارتخانه هستیم.

رازجویان اظهار داشت: فعلا هرگونه گمانه‌زنی درباره آینده شهرداری تا اعلام نتیجه نادرست است و از همه اصحاب رسانه که همواره همراه مسئولان بوده و برای ایجاد آرامش تلاش می‌کنند می‌خواهیم تا اعلام نظر وزارت کشور از هرگونه نتیجه گیری و حدس و گمان پرهیز نمایند.

وی در پاسخ به این پرسش که تا اعلام نتیجه نهایی تکلیف شهروندانی که احیاناً دچار مشکلاتی در امور شهری می‌شوند چیست، گفت: مردم شریف مرکز استان در صورت برخورد با مشکل می‌توانند مسائل خود را با واحد امور شهری استانداری در میان بگذارند.

معاون امور عمرانی استانداری در پایان اظهار امیدواری کرد به زودی شاهد بهبود وضعیت و بازگشت امور شهر به روال عادی باشیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

عناوین روزنامه های مازندران امروز / وقتی پای انتخاب بین بد و بدتر در میان است / تاریخ در مازندران خاک می خورد / به روی مبارکمان نیاوریم!

عناوین روزنامه های ورزشی امروز / پای استقلال لرزید! / برد حساب شده با شلیک تماشایی / نازک نارنجی نباش! / داغی که تازه شد

عناوین روزنامه های امروز / جدال پاستور و بهارستان در میدان بودجه / جنجال در دروازه دولت / تور شریک ترامپ برای دلار ایرانی ها / مابه التفاوت ارز در جیب مردم

مدیر مورد نظر در دسترس نمی‌باشد، لطفاً دیگر تماس نگیرید

افشای حقایقی تازه از کلیپ جنجالی قطع درختان مرکبات در سوادکوه

پشت پرده ارسال پیامک‌ها برای دریافت سود سهام عدالت

هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ورود و خروج به شهرهای نارنجی همچنان ممنوع / وضعیت کرونایی استان شکننده است

ایجاد اشتغال برای ۳۰۰۰ فرزند ایثارگر در مازندران / دستور ساخت یک هزار واحد مسکونی در استان

خسارت شدید طوفان به خانه جویباری ها / تخریب ۶۰ تا ۹۰ درصدی برخی منازل

برقراری پرواز مستقیم از ساری به یک کشور همسایه / قفل صادرات مازندران بالاخره گشوده می شود؟

آرشیو