امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۲۳ AM

نکا و محمودآباد شهرداران جدید خود را شناختند

حسین زادگان+عبارت
    -     کد خبر: 57571
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۴|۰۸:۰۹
سرویس : جامعه >> شهری
طی احکام جداگانه‌ای از سوی استاندار مازندران، موسی خلیلی بعنوان شهردار جدید نکا و مهدی اختیاری بعنوان شهردار جدید محمودآباد منصوب و معارفه شدند. ‎

عبارت-گروه خبر: بر اساس پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان صبح امروز با صدور احکام جداگانه شهردار جدید نکا و محمود آباد را منصوب کرد که توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران معارفه شدند.

معاون استاندار مازندران در مراسم معارفه شهرداران نکا و محمودآباد با اشاره به اهمیت درآمد‌های پایدار برای شهرداری ها، از تلاش‌های این مجموعه در راستای مقابله با کرونا قدردانی کرد و افزود: شهرداران زیباسازی فضا و مبلمان و معابر شهری، توسعه فضای سبز و مدیریت پسماند را به صورت جدی دنبال کنند.

مهدی رازجویان جدیت در اجرای طرح میراث ماندگار را در تقویت فضای سبز استان بسیار مهم خواند و گفت: در تداوم مقابله با کرونا، شهراداری‌ها همچنان دارای نقش موثر هستند.

محمودآباد یکی از شهرستان‌های ساحلی و پرتردد استان مازندران است که بیش از صد هزار نفر جمعیت دارد که به واسطه رونق صنعت توریسم سالانه میزبان چندین میلیون گردشگر است.

شهرستان نکا نیز در شرق مازندران واقع شده که حدود ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد و از شهر‌های توریستی و صنعتی استان محسوب می‌شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال