امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۲۵ AM
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد؛

تائید استفاده از مازوت در نیروگاه نکا / افزایش ۶درصدی مصرف برق در مازندران / مردم رعایت نکنند، خاموشی ها ادامه می یابد

فرامرز سپری+عبارت
    -     کد خبر: 57660
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۵|۱۱:۰۰
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: مردم باید در مصرف گاز و برق صرفه جویی کنند زیرا این دو مقوله به هم مرتبط بوده و از آنجایی که سوخت نیروگاه ها باید تامین شود تا برق مصرفی مردم به تولید برسد، به دلیل قطعی گاز تولید برق نیز با مشکل مواجه شده است.

عبارت: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به افزایش ۶درصدی مصرف برق در استان گفت:مردم باید در مصرف گاز و برق صرفه جویی کنند زیرا این دو مقوله به هم مرتبط بوده و از آنجایی که سوخت نیروگاه ها باید تامین شود تا برق مصرفی مردم به تولید برسد، به دلیل قطعی گاز تولید برق نیز با مشکل مواجه شده است.

فرامرز سپری با اشاره به افزایش خاموشی های برق در روزهای اخیر اظهارکرد: با توجه به اینکه مصرف برق افزایش پیدا کرده این خاموشی ها تشدید می شود.
وی افزود: امسال ۶ درصد افزایش مصرف برق داشتیم و علت آن قطعی و افت فشار گاز بوده است .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: مردم باید در مصرف گاز و برق صرفه جویی کنند زیرا این دو مقوله به هم مرتبط بوده و از آنجایی که سوخت نیروگاه ها باید تامین  شود تا برق مصرفی مردم به تولید برسد، به دلیل قطعی گاز تولید برق نیز با مشکل مواجه شده است.

سپری ادامه داد: هرچند نیروگاه شهید سلیمی نکا از سوخت مازوت استفاده می‌کند اما نیروگاه های دیگری هستند که در تامین برق مشارکت دارند که  سوخت مصرفی آنها گاز است.

وی گفت: دلیل افزایش مصرف برق در حال حاضر به دلیل قطعی و افت فشار گاز بوده که مردم‌ مجاب به استفاده از اسپیلت های گرمایشی می‌شوند و  امیدواریم با مدیریت مصرف، خاموشی کمتری را شاهد باشیم./ایسنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال