امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۸:۲۵ PM
فوری
گزارش اختصاصی عبارت از جلسه مهم شورای حل اختلاف شوراهای کشور؛

شورای شهر ساری رسما منحل شد/ قائم مقامی به استاندار رسید/ قدم بعدی چیست؟

شورای شهر ساری منحل شد
    -     کد خبر: 57733
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۶|۱۸:۳۱
سرویس : جامعه >> شهری
به گزارش خبرنگار اعزامی عبارت به تهران، دقایقی پیش جلسه شورای حل اختلاف شوراهای شهر کشور به پایان رسید و این این شورا؛ رای به انحلال شورای شهر ساری داد و احمد حسین زادگان استاندار مازندران را بعنوان قائم مقام شورای شهر ساری تعیین کرد.

عبارت ـ گروه شهری: به گزارش خبرنگار اعزامی عبارت به تهران، دقایقی پیش جلسه شورای حل اختلاف شوراهای شهر کشور به پایان رسید و این این شورا؛ رای به انحلال شورای شهر ساری داد و احمد حسین زادگان استاندار مازندران را بعنوان قائم مقام شورای شهر ساری تعیین کرد.

با این حساب استاندار مازندران باید در اولین فرصت شخصی را از میان کارکنان رسمی شهرداری ساری بعنوان سرپرست مشخص کند و سپس گزینه مورد نظر استانداری برای شهرداری ساری، به وزارت کشور معرفی شود.

شورای عالی رسیدگی به تخلفات شوراها که در وزارت کشور مستقر است هر دو هفته یکبار جلسه روتین خود را برگزار می کند، اما هفته قبل بنا به درخواست مازندران، قرار بود جلسه ای فوق العاده در روز سه شنبه تشکیل شده و به وضعیت پرونده شورا و شهرداری ساری رسیدگی شود، اما به دلیل عدم فرصت کافی برای هماهنگی های لازم و حضور همه اعضای این شورا که از نقاط مختلف ایران می آیند ، جلسه برگزار نشد.

اعضای شورای عالی رسیدگی به تخلفات شوراها؛ شامل چندین نماینده مجلس، چند عضو از شوراهای مختلف کشور و چندین عضو حقوقی ازجمله وزیر کشور و معاون حقوقی رییس جمهور است.

 

به گزارش عبارت از دیروز رسما نامی از عباس رجبی در مکاتبات شهرداری ساری به چشم نمی خورد و وبسایت رسمی شهرداری ساری نیز نام وی را از جایگاه شهردار حذف کرده است.

گمانه زنی های فراوانی درباره گزینه مورد نظر استانداری مازندران بعنوان جایگزین رجبی به گوش می رسد اما هنوز معلوم نیست چه کسی شهردار بعدی ساری خواهد بود.

برخی اخبار رسیده به عبارت حاکی از آن است که شهردار بعدی مرکز استان مازندران تا پیش از آغاز دهه فجر به وزارت کشور معرفی خواهد شد.

 

برای آگاهی از اخبار دقیق و فوری شورا و شهرداری ساری عبارت را دنبال کنید...

اخبار مرتبط
ماجرای نامه به وزارت کشور برای تعیین تکلیف شهرداری ساری از زبان نماینده مرکز استان ماجرای تصویب بودجه برای شهر بدون شورا و شهردار / چرا وزارت کشور تکلیف ساری را مشخص نمی کند؟ معاون عمرانی استاندار مازندران پاسخ می دهد/ احتمال بالای انحلال رسمی شورا تا سه روز دیگر/ استاندار مازندران در یک قدمی قائم مقامی نگاهی به پرونده عجیب و غریب بازداشت شوراهای شهر/ جای خالی قوانین در انتخابات بلاتکلیفی مدیریت شهری در ساری فریاد نماینده شهر را درآورد عضو سابق شورای شهر ساری هم دستگیر شد / بازداشت آقای جنجالی در اینستاگرام/ احتمال افزایش دستگیریها در روزهای آتی سریال افشای فساد مدیران شهری مرکز استان همچنان در دست تکمیل / یکی از بازداشتی‌ها آزاد نشده به زندان بازگشت / روش خاص و بی سابقه شورای شهر بابل برای رشوه گرفتن همه را شوکه کرد آیا دادگاه شورا و شهرداری ساری علنی برگزار می شود؟/ پاس گل نهادهای امنیتی به قوه قضاییه توضیحات فرمانده سپاه درباره دستگیری اعضای شورای شهر ساری و بابل / مجبور شدیم ورود کنیم وضعیت شورا و شهرداری ساری در همین هفته روشن می‌شود / فرماندار و مدیرکل شهری استانداری بر اجرای امور نظارت می‌کنند / منتظر پاسخ وزارت کشور هستیم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال