امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۲۱ AM
آخرین اخبار:
عناوین روزنامه های ورزشی امروز / پای استقلال لرزید! / برد حساب شده با شلیک تماشایی / نازک نارنجی نباش! / داغی که تازه شد عناوین روزنامه های امروز / جدال پاستور و بهارستان در میدان بودجه / جنجال در دروازه دولت / تور شریک ترامپ برای دلار ایرانی ها / مابه التفاوت ارز در جیب مردم مدیر مورد نظر در دسترس نمی‌باشد، لطفاً دیگر تماس نگیرید افشای حقایقی تازه از کلیپ جنجالی قطع درختان مرکبات در سوادکوه پشت پرده ارسال پیامک‌ها برای دریافت سود سهام عدالت هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ورود و خروج به شهرهای نارنجی همچنان ممنوع / وضعیت کرونایی استان شکننده است ایجاد اشتغال برای ۳۰۰۰ فرزند ایثارگر در مازندران / دستور ساخت یک هزار واحد مسکونی در استان خسارت شدید طوفان به خانه جویباری ها / تخریب ۶۰ تا ۹۰ درصدی برخی منازل برقراری پرواز مستقیم از ساری به یک کشور همسایه / قفل صادرات مازندران بالاخره گشوده می شود؟ وضعیت عادی در مازندران برقرار شد / بازگشایی تمامی راه‌های روستایی در استان
اختصاصی عبارت
صبح امروز و به اتهام ارتشاء و اخلال در بازار نهاده ها صورت گرفت؛

بازداشت دو مدیر جهادکشاورزی مازندران/ بازداشتی ها کیستند+عکس

بازداشت دو مدیر جهادکشاورزی مازندران
    -     کد خبر: 57738
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۶|۱۹:۲۶
به نظر می رسد این بازداشت ها در ادامه بررسی پرونده پیچیده اخلال در بازار نهاده های دامی و طیور استان است که چند روز پیش نیز عده ای از جمله چند تن از مدیران ارشد بزرگترین شرکت های وارد کننده و تولید کننده خوراک مرغ و طیور استان و کشور در این رابطه دستگیر شده بودند.

عبارت ـ گروه اقتصاد: به گزارش خبرنگار عبارت از ساری؛ ساعاتی پیش اخباری مبنی بر بازداشت ۲ تن از مدیران ارشد جهاد کشاورزی استان مازندران در شبکه های اجتماعی منتشر شد. برخی از صفحات در فضای مجازی منتشر شد.

عبارت از طریق برخی از منابع خبری دیگر به بررسی صحت این خبر پرداخته و توانست اعتبار آن را از چند منبع خبری تایید کند. بر اساس اطلاعات به دست آمده توسط عبارت، این دو مدیرِ زیرمجموعه جهاد کشاورزی استان، به اتهام ارتشاء و اخلال در بازار نهاده های استان توسط سازمان اطلاعات سپاه مازندران دستگیر شدند. آنچنان که پیشتر فرمانده سپاه کربلای مازندران تاکید کرده بود، سپاه در این موارد تنها بعنوان ضابط قضایی عمل می کند و احکام بازداشت ها توسط قوه قضاییه صادر می گردد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده عبارت؛ این دو مدیر بازداشتی ع.ع معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان مازندران و ف.ف مدیر سابق امور دام این مجموعه بوده اند. لازم به ذکر است این دو فرد فعلا در جایگاه متهم قرار دارند.

به نظر می رسد این بازداشت ها در ادامه بررسی پرونده پیچیده  اخلال در بازار نهاده های دامی و طیور استان است که چند روز پیش نیز عده ای از جمله چند تن از مدیران ارشد بزرگترین شرکت های وارد کننده و تولید کننده خوراک مرغ و طیور استان و کشور در این رابطه دستگیر شده بودند.

افزایش نفوذ سپاه پاسداران و دیگر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در پرونده های فساد اقتصادی، بارقه امید را در میان اقشار مختلف مردم زنده کرده است. هرچه برخوردها جدی تر و فراگیرتر باشد؛ اعتماد مردم به نهادهای حاکمیتی افزایش خواهد یافت و البته مفسدان دیگر نیز، حساب کار دستشان خواهد آمد.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

عناوین روزنامه های ورزشی امروز / پای استقلال لرزید! / برد حساب شده با شلیک تماشایی / نازک نارنجی نباش! / داغی که تازه شد

عناوین روزنامه های امروز / جدال پاستور و بهارستان در میدان بودجه / جنجال در دروازه دولت / تور شریک ترامپ برای دلار ایرانی ها / مابه التفاوت ارز در جیب مردم

مدیر مورد نظر در دسترس نمی‌باشد، لطفاً دیگر تماس نگیرید

افشای حقایقی تازه از کلیپ جنجالی قطع درختان مرکبات در سوادکوه

پشت پرده ارسال پیامک‌ها برای دریافت سود سهام عدالت

هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران / ورود و خروج به شهرهای نارنجی همچنان ممنوع / وضعیت کرونایی استان شکننده است

ایجاد اشتغال برای ۳۰۰۰ فرزند ایثارگر در مازندران / دستور ساخت یک هزار واحد مسکونی در استان

خسارت شدید طوفان به خانه جویباری ها / تخریب ۶۰ تا ۹۰ درصدی برخی منازل

برقراری پرواز مستقیم از ساری به یک کشور همسایه / قفل صادرات مازندران بالاخره گشوده می شود؟

وضعیت عادی در مازندران برقرار شد / بازگشایی تمامی راه‌های روستایی در استان

آرشیو