امروز : شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۳ PM
آخرین اخبار:
تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است! پلمب یک بانک در آمل! آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟ برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

توصیه‌های مهم نماینده ولی فقیه در مازندران به سرپرست جدید شهرداری ساری / از گذشته عبرت بگیرید

آیت الله لائینی+مرادی+عبارت
    -     کد خبر: 57842
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰|۱۲:۲۷
سرویس : جامعه >> شهری
نماینده ولی فقیه در مازندران خطاب به سرپرست شهرداری ساری گفت: وارد جریاناتی که منجر به عزل شهردار سابق شد، نشوید و از آنها عبرت بگیرید و به شکلی جبران کنید و به جای فسادها، اصلاح لازم را انجام دهید. افزود: یکی از مواردی که انسان‌ها را به خطا و اشتباه می‌برد سیاسی کاری است،

عبارت: آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران ظهر امروز در دیدار با حمیدرضا مرادی سرپرست جدید شهرداری ساری، خطاب به وی اظهار کرد: شما به آسیب‌های حوزه شهرداری واقف هستید؛ باید سعی کنید خودتان وارد این جریانات نشوید و از آنها عبرت بگیرید و به شکلی جبران کنید و به جای فسادها، اصلاح لازم را انجام دهید. 

وی گفت: یکی از مواردی که انسان‌ها را به خطا و اشتباه می‌برد سیاسی کاری است، کار شهرداری را از کار سیاسی جدا کنید، به جناح‌ها کار نداشته باشید باید شهر را نگهداری کنید کارش را برسید و ملاحظات، سلایق و احزاب سیاسی را ظهور و بروز ندهید.

محمدی‌لائینی تاکید کرد: سعی کنید استقلال در کار داشته باشید و آنچه مصلحت است آن را انجام دهید و از مشاوران عاقل و مصلحت‌اندیش استفاده کنید، بیت‌المال را حفظ کنید و سعی شود از حیف و میل آن جلوگیری شود و هم شما و هم دیگران برداشت غلط از بیت‌المال نداشته باشید.

نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان کرد: باید حمایت همه گروه‌ها، اصناف و اقشار را جلب کنید و آنها هم حمایت لازم را از مجموعه شهرداری داشته باشند، اگر درگیر منازعات باشیم کار پیش نخواهد رفت‌.

محمدی لائینی گفت: عناصر چاپلوس و متملق را از اطراف خود طرد کنید و راه ندهید و در عوض به کسانی که انتقاد خیرخواهانه و منصفانه می‌کنند بها دهید و از آن‌ها استقبال کنید.

وی یادآور شد: آغاز کار شما با دهه بصیرت و روز ۱۹ دی و همچنین برنامه‌ریزی جهت برگزاری مراسم تجلیل و وداع هشت شهید خوشنام در ساری همزمان شده است که امیدواریم به برکت این ایام مبارک و این شهدای عزیز در کار خود موفق باشید.

محمدی‌لائینی در پایان گفت: به تعبیر قرآن کریم از خداوند متعال بخواهید صادقانه وارد و صادقانه هم خارج شوید و خیلی درگیر و به فکر بقای در پست و جایگاه خود نباشید و به جای آن به فکر مردم باشید و کار را نه برای خود و دیگران بلکه برای خدا انجام دهید./فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
آخرین اخبار

تجویز مدیریت چکشی برای مازندران توسط معاون وزیر بهداشت / پیک سوم کرونا در استان ملایم است!

پلمب یک بانک در آمل!

آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

انهدام یک باند هرمی در عباس آباد / وعده های پوچ کاریابی در شهر‌های مازندران

غوغای کم آبی در بهشت پرندگان ایران

انحراف مرگبار خودرو در بابل جان ۲ نفر را گرفت / دستگیری قاچاقچیان دستگاه بیت کوین در مازندران / دعوای خیابانی در محمودآباد رنگ خون گرفت / آتش سوزی در ییلاقات آمل کار دست روستائیان داد

نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟

برق برخی صنایع در مازندران همچنان قطع است

وعده های سرپرست جدید شهرداری مرکز مازندران / ساری را به محیطی بهتر و ایده‌آل‌تر برای زندگی تبدیل خواهیم کرد

مازندران از آنفولانزای فوق حاد پرندگان قسر در رفت / خراسان جنوبی در وضعیت قرمز

آرشیو