امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۱۱ AM

در نشست فعالان فرهنگ و هنر مازندران با رییس مجمع نمایندگان استان چه گذشت؟

عباس زارع+عبارت
    -     کد خبر: 57860
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰|۱۹:۰۱
منصورعلی زارعی رییس مجمع نمایندگان استان به همراه عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،فرجی معاون فرهنگی رسانه ای، علوی معاون هنری سینمایی، با مدیران انجمن های فرهنگی هنری و همچنین اعضای خانه مطبوعات ، پیرامون بررسی پیشنهادات و مشکلات موجود به گفتگو و تبادل نظر نشستند.

عبارت - گروه خبر: منصورعلی زارعی رییس مجمع نمایندگان استان، در این نشست گفت: حضور و حمایت مردم در فعالیت‌های فرهنگی و هنری، خود بیانگر این است که باید برای آنان از جان و دل مایه گذاشت و برای ایشان لباس خدمت به تن کرد و من فعالیت گسترده شما را با وجود تمام محدودیت هایی که کرونا ایجاد کرده بود، دیدم و لمس کردم.

 
وی با اشاره به پیشینه و قدمت طولانی فرهنگ، هنر و تمدن مازندران ، تصریح کرد: مازندران از مردمی خونگرم، هنرمند، با فرهنگ، اصیل و فهیم برخوردار است، به گونه‌ای که زبانزد خاص و عام است و همین مساله باعث شده تا شما هنرمندان بتوانید در عرصه های گسترده، تاثیرات عمیق و چشمگیر بگذارید.
 
زارعی با شنیدن نقطه نظرات هنرمندان عرصه های سینما، تئاتر، مد و لباس، موسیقی، فعالان رسانه و مطبوعات و ... قول مساعدت و همکاری داده و افزود: ما تمام تلاش خود را در مجلس به کار خواهیم بست تا مقوله فرهنگ و هنر را با نگاه ویژه درنظر داشته باشیم.
 
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز در این نشست راهبردی، ضمن بیان پتانسیل های فراوان این استان در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری، عملکرد بالای مازندران در فرهنگ و هنر را الگوی مناسبی برای سایر استان ها عنوان کرد و گفت: درخشش هنرمندان و فعالان فرهنگی استان در سطح ملی و بین المللی بر کسی پوشیده نیست و ما تلاش می کنیم که بتوانیم علیرغم تمامی مشکلات پیش آمده در شرایط کنونی کشور که ناشی از محدودیت های کرونایی است، شرایطی را رقم بزنیم که فعالان فرهنگ و هنر به کارهای خود ادامه دهند.
 
وی همچنین خاطرنشان ساخت: خوشبختانه خدمات متعددی از قبیل ارائه تسهیلات فرهنگی هنری انجام شد که توانست تا حدود زیادی، خسارات سنگین کرونا بر فعالیت های فرهنگی هنری را جبران نماید و این روند همچنان در حال اجرا است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال