امروز : چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۴۱ AM

بهانه های عجیب سرمربی نساجی بعد از باخت در قائمشهر

وحید فاضلی+عبارت
    -     کد خبر: 57915
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۱|۲۰:۴۰
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت : برنامه‌ریزی نامناسب سازمان لیگ و فشردگی بازی‌های لیگ برتر باعث شده تا تیم نساجی این روزها نتواند نتیجه خوبی بگیرد.

عبارت: وحید فاضلی شامگاه یکشنبه در کنفرانس خبری پس از شکست تیمش برابر صنعت نفت آبادان در قائمشهر افزود : فشردگی دیدارهای لیگ برتر باعث شده تا ما فرصت زیادی برای ریکاوری و پرداختن به مسایل روحی و روانی بازیکنان نداشته باشیم.
وی گفت : تیم ما در تمامی بازی های گذشته خوب فوتبال بازی کرد و اگر آن اشتباهات داوری به ضرر تیم ما رقم نمی خورد ، وضعیت ما در جدول رقابت های لیگ برتر قطعا بهتر از روزهای جاری بود. سرمربی نساجی مازندران اظهار داشت : بازیکنان ما برای آمادگی بیشتر نیاز به فرصت دارند و اگر این فرصت به بازیکنان از سوی هوادران که این روزها به دلیل نتایج ضعیف تیم نگرانند، داده شود، ما در آینده نتایج خوبی خواهیم گرفت.
فاضلی گفت : تیم نساجی ۲۰ بازی دیگر در لیگ برتر فرصت دارد و می تواند در این مدت خود را در جدول احیاء کند و همانند اواخر فصل گذشته رقابت های لیگ برتر نتیجه خوبی را رقم بزند.
وی اضافه کرد : این تیم در سال گذشته در ابتدا و میانه فصل نیز نتیجه خوبی نگرفته بود ، ولی در ۱۰ بازی آخر فصل با نتایج خوبی که گرفت توانست جایگاه خود را در جدول تثبیت کند و امسال نیز همان مشکل برای ما حادث شد و اگر فرصت بیشتری داده شود، قطعا بازیکنان ما نتیجه می گیرند.
فاضلی یادآور شد : تیم ما با گذشت هر بازی هماهنگ تر و روان تر بازی می کند و این روزها ما مشکلی از لحاظ فنی در داخل زمین نداریم ، ولی متاسفانه تاکنون موفق نشدیم از فرصت های در اختیار به خوبی نتیجه بگیریم .
سرمربی نساجی مازندران در مورد بازی ضعیف تیمش برابر صنعت نفت آبادان در قائمشهر هم گفت : در این بازی نیز تیم ما حدود ۷۰ درصد از مالکیت توپ و زمین را در اختیار داشت و توانست ۵۰۰ پاس رد و بدل کند ، ولی فشار روحی حاکم بر بازیکنان به دلیل فشردگی بازی های لیگ موجب شده تا نتوانیم نتیجه بگیریم.
وی اضافه کرد : بازیکنان ما نشان دادند که از لحاظ فنی مشکلی ندارند و در آمادگی خوب فنی قرار دارند و تمام مشکل ما روحی و روانی است و نیاز به کار روانی بیشتری بر روی این بازیکنان برای برگشت اعتماد به نفسشان داریم.
فاضلی با تایید مشکل گل نزدن تیمش در بازی های اخیر ، گفت : ما در نساجی بازیکن تمام کننده نداریم و پیش از فصل با چند بازیکن در این ارتباط صحبت کردیم که متاسفانه آنها با تیم های دیگر صحبت کردند و ما نتوانستیم جذبشان کنیم.
وی با قدردانی از مالک و مدیران باشگاه نساجی مازندران ، افزود : آنها هر بازیکنی را که کادر فنی در نظر داشت جذب کردند و در شرایط فعلی نیز بخوبی از تیم و بازیکنان حمایت می کنند و ما نیاز به فرصت بیشتری داریم تا بتوانیم خود را پیدا کنیم و نتیجه بگیریم.
تیم نساجی مازندران در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز در قائمشهر برابر صنعت نفت آبادان با یک گل شکست خورد و همچنان با ۸ امتیاز از ۱۰ بازی در رده چهاردهم جدول جا خوش کرد./ایرنا

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال